Imprezy

Mamy dla Was bilety na Kabaret Paranienormalni

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 lutego 2011, 21:47
Autor: (mm)

Kabaret Paranienormalni (Materiały organizatora)
Kabaret Paranienormalni (Materiały organizatora)

W sobotę w kinie "Lot” w Świdniku zaprezentują swój najnowszy program pt. "Niebezpiecznie śmieszni”.

I to dwa razy: o 16 i 19. Paranienormalni pochodzą z Jeleniej Góry. Występują w składzie: Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk (występuje od 2008 r.) oraz Rafał Kadłucki, (obsługa techniczna). Kabaret powstał pod koniec 2004 roku, a parę miesięcy później wystąpił w Przeglądzie Kabaretów PAKA 2005.

Kabaret ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Między innymi II miejsce, razem z kabaretem Neo-Nówka na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry 2005 oraz I nagroda na Trybunałach Kabaretowych 2005. W ich programach jest dużo muzyki, również tej wykonywanej na żywo.

Najpopularniejszymi skeczami Paranienormalnych są "Blondynka” oraz "Praca w radiu”. Niezastąpiony Igor Kwiatkowski w roli Mariolki bawi do łez młodszych i starszych widzów.

Organizatorem ich występu jest Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Bilety w cenie 45 zł (przedsprzedaż) i 50 zł w dniu występu.

ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI

Dla naszych Czytelników mamy dwie pojedyncze wejściówki (jedną na godz. 16, drugą na 19). Jak je zdobyć? Już dziś dołącz do profilu Dziennika Wschodniego na Facebooku. W piątek w okolicach godziny 12 opublikujemy tam proste pytanie dotyczące kabaretu Paranienormalni. Wygra pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna