Imprezy

Na moście nie tylko potańcówka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 lipca 2013, 11:51

Na Moście Kultury (u wylotu ul. Zamojskiej) coraz więcej atrakcji: koncerty, potańcówki, spotkania (11-13.07)

Czwartek: Godz. 20.00 spotkanie "Studnia w plenerze”. Rozmowy z animatorami kultury, artystami, podróżnikami, przedsiębiorcami, którzy opowiedzą o swoich pasjach i zdradzą tajniki projektów, nad którymi obecnie pracują.

Piątek: Godz. 21.00 W Lublinie po raz pierwszy koncert How How. Warszawski zespół How How to przykład połączenia muzyki elektroakustycznej z popem. Sami muzycy określają to jako mieszankę emocji, elektroakustycznych struktur oraz połamanych piosenek w stylu lo-fi. Godz. 23.00 After party

Sobota: Godz. 20.30 do tańca grają "Czarne Lwy z Przedmieścia” lubelski zespół, który kontynuuje muzyczne tradycje lat 60. i 70. Na niepowtarzalny styl zespołu ma wpływ umiejętność takiego grania, które zadowoli najbardziej wymagającego słuchacza. Pielęgnują honor dobrego, weselnego muzyka, odrzucając ułatwienia, jakie przyniosły elektroniczne wynalazki. Grają wyłącznie na instrumentach akustycznych. Ich brzmienie przywodzi na pamięć potańcówki, dancingi i wesela sprzed 30 lat. Przy ich muzyce na moście bawią się tłumy.Godz. 23.30 After party.

Kmo.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna