Imprezy

O Winiarni u Dyszona w Cabaret Cafe

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 lutego 2010, 16:24

Lubelska Cabaret Cafe zaprasza na wtorek (16.02) i piątek (19.02) na wieczory wspomnień poświęcone Winiarni u Dyszona.

Winiarnię u Dyszona wspominają z wielką czułością szefowie Cabaret Cafe, którzy prowadzili artystyczną knajpkę w kamienicy Grodzka 1 przez niemal dziesięć lat.

Z wielkim sentymentem odnosi się do winiarni także wielu bywalców. – Ciepłe wspomnienia powracają co rusz w rozmowach i mailach – potwierdza Justyna Domaszewicz, kiedyś menedżerka popularnego Dyszona, od października ubiegłego roku menedżerka Cabaretu.

Justyna, Marcin i Igor postanowili więc skanalizować ten swoisty kult, jakim cieszy się nieistniejąca od półtora roku winiarnia. – Zapraszamy na wtorek i piątek na wieczory, które – mamy nadzieję – okażą się i sentymentalną, i wesołą podróżą, wieczory, na których będziemy oglądać zdjęcia i filmy oraz słuchać niejednego wspomnienia na temat Dyszona – zaprasza Justyna Domaszewicz.

Jednocześnie Justyna, Marcin i Igor liczą na archiwistyczną pomoc dawnych bywalców piwnicznego przybytku winiarsko-artystycznego. – Jeśli jesteście posiadaczami czegokolwiek, co z Dyszonem się wiąże – zdjęć, filmów, obrazków, wycinków prasowych, rysunków, nagrań jakichkolwiek, wszystkiego, co tylko można mieć – przynieście albo nawet wcześniej wyślijcie kopie pod adres niebieskawrozka@gmail.com – zachęca Justyna Domaszewicz.

Oba spotkania rozpoczną się o godz. 20. Adres: ul. Grodzka 21.

Wstęp wolny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna