Imprezy

Owocobranie w Elizówce: Kora, Wideo i Sarmacka biesiada

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 września 2013, 13:03

 (MATERIAŁY ORGANIZATORA/LUKASZ PĘCAK)
(MATERIAŁY ORGANIZATORA/LUKASZ PĘCAK)

KORA z zespołem będzie gwiazdą tegorocznego Owocobrania w podlubelskiej Elizówce. W niedzielę na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego wystąpią również zespoły Video i Sarmacka Biesiada. Wstęp wolny

– KORA rzadko gości w naszym województwie, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się ją zaprosić na naszą imprezę – tłumaczy Beata Piasecka z Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce, organizator Owocobrania. – Wokalistka zaśpiewa również przeboje nagrane wspólnie z zespołem Manaam.

Ogólnopolskie Święto Producentów Owoców i Warzywna na terenie podlubelskiej giełdy rolno-ogrodniczej rozpocznie się o godzinie 14. – Jako pierwszy wystąpi zespół Sarmacka Biesiada, który zaprezentuje covery znanych przebojów – zapowiada Piasecka. – Kolejny będzie koncert zespołu Video.

Istniejący od 2007 r. zespół znany jest z takich przebojów jak "Bella”, "Środa czwartek” czy "Szminki róż”. VIDEO tworzą – Wojtek Łuszczykiewicz, Funky Koval, Budyń, Marek Kisiel Kisieliński, Paweł Stępień. Niedzielny występ muzyków ma rozpocząć się o godz. 15.30.

Po ich koncercie zaplanowano oficjalne rozpoczęcie imprezy (godz. 17). Wśród zaproszonych na tegoroczne Owocobranie gości są szefowie dwóch resortów. – Mamy już wstępne potwierdzenie obecności ministra Skarbu Państwa Włodzimierza Karpińskiego – mówi przedstawicielka LRH w Elizówce. – Czekamy jeszcze na informację czy przyjedzie minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba. Na pewno będzie abp. Stanisław Budzik.

Metropolita lubelski poświęci plony owoców i warzyw.
Koncert Kory z zespołem rozpocznie się o godz. 19.30. Podczas imprezy nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, będzie wesołe miasteczko. Będzie też wystawa gastronomiczna. Owocobranie zakończy pokaz sztucznych ogni.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna