Imprezy

Poniedziałkowe imprezy w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 kwietnia 2010, 08:18

Lany poniedziałek (5.04) zapowiada się bardzo atrakcyjnie dla lubelskich miłośników klubowych zabaw. Oto najlepsze imprezy.

Poniedziałek, Paradise: Kisiel party
Śmigusowa zabawa w lubelskim imprezowym Raju będzie dwusalowa, przebojowa, erotyczna i słodka. W jednej sali będzie specjalność lokalu, czyli "Erotic Dance Show”, ale w specjalnym, kiślowym wydaniu. W drugiej sali – balanga przy tanecznych różnościach.
Adres: Al. Racławickie 6. Start o 20. Bilety po 20 zł.

Poniedziałek, Chatka Żaka: Klimaty LSM
Inauguracyjna impreza nowego cyklu "Massa”, skierowanego do miłośników ostrego balowania w klimatach reggae'owych, dancehallowych, funkowych, nujazzowych i drumandbassowych. Wystąpią książęta rodziny królewskiej LSM: Junior Stress i Ras Sepomatik. Support – Check All.
Adres: ul. Radziszewskiego 16. Start o 21. Bilety po 10 zł.

Poniedziałek, Hades-Astoria: Pierwsza biba
Po opuszczeniu poklasztornych piwnic przy ul. Peowiaków, Hades zainauguruje działalność na drugim piętrze zasłużonego dla lubelskiej gastronomii budynku Astorii. Na dobry początek będzie biba przy tanecznych rozmaitościach nakręcana przez DJ-a KS.
Adres: Al. Racławickie 2A. Start o 19. Bilety po 10 zł.

Poniedziałek, Graffiti: Nie techno, tylko rock
Przez lata w grafficiarskim klubie w lany poniedziałek były ostre balangi pod hasłem "Techno Speed”. Jednak w tym roku w drugi dzień świąt tanzlokal odda swoją przestrzeń zwolennikom pląsów rockowych. Będą stare i nowe hity. Zabrzmią wykonania oryginalne i coverowe.
Adres: ul. Piłsudskiego 13. Start o 20. Bilety po 5 zł.

Wejściówki
Uwaga! Na pierwszą z wymienionych imprez mamy dla Was dwadzieścia wejściówek. Aby dostać jedną z nich, wystarczy przyjść w piątek w godz. 9–13 do naszej redakcji (ul. Staszica 20). Na pozostałe imprezy mamy dla Was po dwie wejściówki. Rozdamy je telefonicznie w piątek w godz. 15.03–15.07. Numer: (697) 77 03 71
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna