Imprezy

Red Bull I-Battle: Dolar kontra Jacek Harasimiuk

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 listopada 2012, 14:51

 (Marcin Kin)
(Marcin Kin)

30 listopada (piątek) do Lublina powróci klubowa seria Red Bull I-Battle. Muzyczne batalia zawita do klubu Archiwum, gdzie zostanie ustawiony bokserski ring, na którym rozegrają się dźwiękowe pojedynki.

Tego wieczoru o uznanie publiczności zawalczą znani i lubiani mieszkańcy Lublina m.in.: Dolar - raper i dziennikarz, laureat nagrody kulturalnej Żurawie, czy Jacek Harasimiuk - animator kultury i skater.

Szósty i ostatni już przystanek tegorocznej serii muzycznych pojedynków Red Bull I-Battle powraca do Lublina! 30 listopada na ringu ustawionym w klubie Archiwum staną naprzeciwko siebie odważni mieszkańcy Lubelszczyzny, którzy zmierzą się w walce o laury, splendor i uznanie publiczności. Wśród muzycznych wojowników zobaczymy m.in.: lubelskiego rapera Dolara, animatora kultury i skatera – Jacka Harasimiuka czy wakeboardera - Dawida Balas.

Osiem dwuosobowych drużyn uzbrojonych w odtwarzacze mp3, zmierzy się w aranżowanych pojedynkach na deskach bokserskiego ringu. Drużyny będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu serc i "głosów” publiczności. Reakcja słuchaczy po każdym starciu będzie szacowana miernikiem decybeli – do dalszego etapu przejdzie drużyna, której uda się wycisnąć z gardeł miłośników większą ilość hałasu.


NAZWA: RED BULL I-BATTLE - LUBLIN
MIEJSCE: ARCHIWUM, UL. RADZISZEWSKIEGO 8
DATA: 30 LISTOPADA, GODZ. 21.00
PROWADZĄCY: MC RUFIN
WEJŚCIE DLA PUBLICZNOŚCI: 10 ZŁ OD OSOBY (W TYM RED BULL)

W ramach klubowych imprez Red Bull I-Battle odbędą się bitwy w systemie pucharowym. Każda drużyna zaprezentuje muzyczny kawałek o maksymalnej długości półtorej minuty. Pojedynki odbywać się będą na zasadzie "utwór za utwór”.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna