Imprezy

Walentynki w Lublinie. Randki na wiele sposobów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 lutego 2014, 12:11
Autor: Kmo.

Co się dzieje w Lublinie 14 lutego z okazji Dnia Zakochanych.

Dla fotografów W piątek o godz. 16.00 w Sali Czarnej Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) rozpoczną się Walentynkowe Warsztaty Fotografii. Adresowane są do wszystkich osób, chcących zdobyć podstawową wiedzę z zakresu fotografii. Dla niektórych może to być początek fascynującej przygody z fotografią. Prowadzenie Maks Skrzeczkowski, fotograf, wykładowca na podyplomowych studiach fotografii oraz w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS. W programie warsztatów wykład o budowie aparatu fotograficznego, percepcji widzenia, o podstawach kompozycji. Będzie pokaz multimedialny, rozmowy o tym, jak zrealizować swój pierwszy, wielki projekt, jak operować światłem. Będą rozmowy indywidualne i niespodzianki. Dla aktywnych W piątek w godz. 16.00-19.00 będą trwały walentynki na lodowisku (ul. Piłsudskiego 22). MOSiR "Bystrzyca” oraz Miejski Klub Łyżwiarski "Libella” organizują atrakcyjna imprezę, na która zapraszają nie tylko zakochanych, choć szczególnie z myślą o nich przygotowano wiele miłych niespodzianek. W programie są m.in. pokazy łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu MKŁ "Libella”, gry i zabawy, a także specjalne konkursy dla zakochanych. Wejście dla wszystkich par w cenie biletu rodzinnego 10 zł. Dla moli książkowych Miejska Biblioteka Publiczna organizuje 14 lutego "Randki z książką w bibliotece - Walentynki”. Jak informują organizatorzy - będą to "szybkie randki z książką” i mają "przekonać ludzi, że biblioteki i książki to kontekst do romantycznych spotkań i poznania nowych osób”, a "w dniu walentynek pragniemy stworzyć klimat sprzyjający nawiązywaniu nowych znajomości, możliwości porozmawiania o książkach, a przede wszystkim pomóc naszym czytelnikom lepiej się poznać”. O godz. 17.00 w filii nr 2 (ul. Peowiaków 12) "Szybkie randki z książką”. Filia nr 29, (ul. Kiepury 5) zaprasza wszystkich miłośników literatury bez względu na wiek na walentynkowe spotkanie, podczas którego zarówno ci młodsi, jak i starsi będą mieli okazję do wypowiedzenia się na temat swojej pasji czytania książek. Pomogą im przygotowane wcześniej pytania. Dodatkowo będą mogli wziąć udział w zabawie w kalambury. Dla każdego uczestnika spotkania miła niespodzianka.

Dla melomanów W piątek o godz. 18.00 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się koncert walentynkowy w wykonaniu zespołu Standard Brass Band i solistki Agnieszki Dobrowolskiej zatytułowany "Będziesz moją panią”.Bilety wstępu w cenie 10 zł W programie m.in. "All My Loving”, "Będziesz moją panią”, "Bombonierka”, "Gdzie ci mężczyźni”, "Something Stupie” i wiele innych przebojów. A o godz. 22.00 w Szklarni Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) Love Songs Reggae Party - koncert akustyczny. Wystąpią Ignatz I&Junior Stress wraz z zespołem bębniarzy, którzy zaprezentują zarówno znane jak i niesłyszane dotąd utwory w nowych aranżacjach. Oprócz tego nie zabraknie dźwięków reggae z płyt winylowych. Po koncercie przez całą noc o dobra atmosferę i muzykę zadbają King Stress, Rasta Sepomatik, V-Tech i goście. Bilet wstępu w cenie 10 zł. Dla zasmuconych 14 i 15 lutego na scenie przy ul. Radziszewskiego 16, zaprezentują się formacje kabaretowe występujące w ramach eliminacji do 30. Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów PAKA. Przegląd Kabaretów Amatorskich to ogólnopolski festiwal grup kabaretowych odbywający się co roku w Krakowie. Przeglądy dzięki bogatym i różnorodnym programom cieszą się zawsze ogromną popularnością i przyciągają rzesze widzów. W piątek o godz.18.00 wystąpią Obustronni Ludzie, Kabaret Fifa Rafa, Karol Kopiec, Przemysław Dudek, OloMIM. W sobotę o godz.18.00 zobaczymy Sakreble, poProstu Kabaret, Trzecia Strona Medalu, Jakuba Krzymińskiego. Bilety są po 20 zł na jeden dzień i po 35 zł na dwa dni. Możne je kupować w Caffe Trybunalska (Rynek 4) oraz rezerwować pisząc goniaf@me.com
  Edytuj ten wpis
Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (9 lutego 2018 o 19:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ZAPROSZENIE - MSZA ŚW. DLA SINGLI W PARAFII ŚW. RODZINY W LUBLINIE, UL. JANA PAWŁA II 11, KAŻDA CZWARTA NIEDZIELA MIESIĄCA O GODZ. 19.00. PO WSPÓLNEJ MODLITWIE ODBYWA SIĘ SPOTKANIE INTEGRACYJNE OSÓB ŻYJĄCYCH W POJEDYNKĘ. DOŁĄCZ DO NAS:)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna