Imprezy

Weekend na Moście Kultury: koncert, potancówka, gotowanie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 3 lipca 2014, 10:14
Autor: Kmo

W piątek, 4 lipca, koncert Aladdin Killers. W sobotę No Potatoes i potańcówka, a w niedzielę warsztaty kulinarne

W piątek, 4 lipca, o godzinie 21 na Moście Kultury koncert Aladdin Killers.

To grupa przyjaciół współpracujących u boku jednego z najbardziej znanych i cenionych polskich raperów. Zespół tworzy niepowtarzalną hybrydę dźwiękową. Artyści dysponują olbrzymią paletą możliwości brzmieniowych swobodnie posługując się samplerami, looperami oraz innymi dostępnymi możliwościami techniki XXI wieku. Godz. O godz. 23.00 After party.

W sobotę o godzinie 16 pokaz improwizacji teatralnej z No Potatoes. Spektakle No Potatoes oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie.

O godz. 20.00 kapela Bornego z Podzamcza i kapela z Milanówka. Kapela Bornego z Podzamcza gra i śpiewa tradycyjną muzykę taneczną, wykonuje również pieśni liryczne. Na repertuar rodzinnej Kapeli z Milanówka składa się wiejska muzyka taneczna XX wieku: przede wszystkim oberki i polki z Polski centralnej, także przedwojenne tanga, fokstroty i walce w wersji wziętej od wiejskich kapel weselnych.

A w niedzielę o godzinie 15 kuchnia Pana Tofu - warsztaty kulinarne. O godzinie 14: No Potatoes - warsztat impro dla dzieci (od 7 roku życia).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna