Imprezy

Wielka Gala Taneczna w DK LSM

Dodano: 26 lipca 2016, 18:09
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

W sobotę, 30 lipca o godz. 19 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Gala Show poświęcona tańcom orientalny. Wydarzenie odbędzie się w ramach piątej edycji konkursu Eastern European Oriental Championship odbywającego się w Lublinie w dniach 29-31 lipca.

Już po raz piąty w Lublinie odbędzie się konkurs tańca orientalnego uznawany za największą tego typu imprezę w Polsce. Tancerze z całego kraju zmierzą się w aż 47 różnych kategoriach. Konkursowi towarzyszyć będą warsztaty i przede wszystkim Gala Show, podczas której zobaczymy wspaniałe taneczne popisy.

- W Polsce taniec orientalny jest sztuką prężnie rozwijającą się. Jest wiele mocnych grup, charakteryzujących się niebanalnymi i zachwycającymi choreografiami - zachęcają organizatorzy.

W tym roku wystąpią m.in. Zaina, Elena Ramazanowa, Zomzom i Iwona Torbicka. Zobaczymy laureatów ubiegłorocznego konkursu, a także medalistki Mistrzostw Świata, zwyciężczynie wielu prestiżowych konkursów i festiwali na całym świecie. Galę uświetni pokaz kostiumów tanecznych przygotowany przez znaną i lubianą projektantkę Galinę Jaroszewską.

Bilety na wydarzenie kosztują 20 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna