Inne

Bajkowe warsztaty w kawiarni Kawka (zdjęcia)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 listopada 2012, 16:58
Autor: (pab)

Bajkowe warsztaty w kawiarni Kawka (Paweł Buczkowski)
Bajkowe warsztaty w kawiarni Kawka (Paweł Buczkowski)

Koc na podłodze, poduszki i dzieciaki. Już drugi sobotni poranek kawiarnia Kawka przy ul. Okopowej w Lublinie gościła młodszych niż zazwyczaj bywalców.

W tą sobotę dzieciaki grały, śpiewały i malowały fale. Za pierwszym razem malowały kamienie. Oczywiście nie tylko, ale właśnie taki piękny niebieski kamień po zajęciach trafił do naszego domu. Wszystko odbywa się w bajkowym klimacie – bo spotkania pt. "Bajkawka” to również opowiadanie ciekawych historii.

Zaraz po dzieciach najfajniej mają rodzice. Bo można wygodnie się rozsiąść, napić kawki i poczytać gazetę. Nie ma nic przyjemniejszego w sobotnie przedpołudnie.

A zajęcia prowadzi Lilia Potonia. I z tego miejsca ogromne gratulacje, bo utrzymanie w ryzach młodych uczestników, w przypadku zajęć wymagających ich aktywności, bywa naprawdę trudne. A jej bardzo dobrze się udaje. Mimo, że niekiedy ma bardzo "pod górkę”, a rodzice nie zawsze pomagają.

Wprawdzie na bezpłatne spotkania odbywające się w listopadzie miejsc już nie ma, to i tak Bajkawką warto się zainteresować, jeśli chcemy zapewnić dziecku ciekawą alternatywę na spędzanie wolnego czasu. Nie sądzę, żeby po popularności pierwszych spotkań, organizatorzy z nich zrezygnowali. Dlatego można pytać, pisać albo sprawdzać, czy Kawka na swojej tablicy na Facebooku czegoś nie ogłasza. Bo warto.

>>> Więcej zdjęć z warsztatów:


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna