Inne

Biblioteki w dzień i w nocy

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 maja 2013, 10:31

Do 15 maja trwa "Tydzień bibliotek” pod nazwą "Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych”. To ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

W ramach tygodnia odbędzie się również "Noc Bibliotek”, która obfitować będzie w liczne atrakcje, a biblioteki pokażą swoje zbiory i ofertę kulturalną w atrakcyjny i niestandardowy sposób.
czwartek, 9 maja

* Biblio, filia 32, (ul. Szaserów 13-15), cykl "Wielkie dzieła literatury w filmie” dla zainteresowanych adaptacją arcydzieł literackich na język filmowy, jak i dla tych, którzy niekoniecznie po literaturę sięgają. Prowadzenie i słowo wstępne Monika Durska. Godz. 16.30 w sali konferencyjnej "Otello”, reż. Oliver Parker
* Filia nr 33, godz. 13.30 (Al. Racławickie 23, szpital) spotkanie autorskie z Agnieszką Polak

Piątek (10 maja)

* Filia nr 36, (ul. Zygmunta Augusta 15), godz. 17.00 – czekoladowa zabawa dla dzieci przy piosenkach z tekstami Danuty Wawiłow.
Poniedziałek (13 maja)
* Filia nr 8, (ul. Zuchów 2), godz. 8.00 – spotkanie z Agnieszką Frączek i promocja jej najnowszej książki Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą.
* Filia nr 28, (ul. Nadbystrzycka 85) godz. 10.00 spotkanie z Agnieszką Frączek i promocja jej najnowszej książki.

Środa (15 maja)

* Filia nr 21 (Rynek 11), godz. 17.00 – spotkanie autorskie z Urszulą Benką, poetką, prozaiczką, tłumaczką literatury francuskiej i angielskiej. Spotkanie poprowadzi Bogusław Wróblewski.
• • •
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna