Inne

Ciekawi ludzie, interesujące tematy

  Edytuj ten wpis

W czwartek (22.10) w Lublinie odbędzie się kilka spotkań, na których warto być.

O totalitaryzmie
Miesięcznik "Kultura Enter” zaprasza na drugie spotkanie w ramach "Spotkań »Kultury Enter«”. Temat: "Totalitaryzm dobry, totalitaryzm zły”. Miejsce: Warsztaty Kultury, ul. Popiełuszki 5. Start o godz. 18.

Temat: Ługańsk
Na spotkanie o Ługańsku w ramach programu "Biblioteczne okno na świat miast partnerskich Lublina” zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego. Początek o godz. 10. Adres: ul. Kruczkowskiego 14.

O sztuce
"Kopuła zawieszona na złotym łańcuchu. Piękno formy i geniusz inżynierów, czyli o architekturze Bizancjum” – to tytuł wykładu, jaki wygłosi w Filii nr 21 MBP dr Daniel Próchniak. Start o godz. 17. Adres: Lublin, Rynek 11.

Z Leszczyńską
W ramach cyklu "Spotkania Literackie Gardzienice – Czarne”, realizowanego we współpracy z Wydawnictwem Czarne, w lubelskiej siedzibie Gardzienic zagości Katarzyna Leszczyńska. Początek o godz. 18.30. Adres: ul. Grodzka 5A.

O Domagalskiej
W czwartek o godz. 17 w Ośrodku "Brama Grodzka – Teatr NN” zaczyna się dwudniówka poświęcona Stanisławie Domagalskiej (1946–2007), pisarce, dziennikarce, reżyserce filmów dokumentalnych. Zaplanowano spotkania i projekcje dokumentów. Adres: ul. Grodzka 21.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna