Inne

Cztery dni z Brunonem Schulzem

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 listopada 2011, 14:27

Podczas Dni Brunona Schulza zobaczymy aż osiem wystaw, m.in. autorstwa Jakuba Grzywaka i Mariusza Ku
Podczas Dni Brunona Schulza zobaczymy aż osiem wystaw, m.in. autorstwa Jakuba Grzywaka i Mariusza Ku

Jeśli chcesz zobaczyć głośny teatr Wierszalin i mistyczny koncert Eliezer Mizrachi, już dziś zarezerwuj sobie bilet. W poniedziałek (14.11) startuje w Lublinie Bruno4ever 2011.

W poniedziałek (14 listopada) o godz. 18 w Galerii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Narutowicza 14) rozpoczną się w Dni Brunona Schulza w Lublinie.

– Nazwaliśmy je "Bruno4ever 2011”, potrwają do 17 listopada. Cztery dni muzyki, wystaw, prezentacji książek i wydarzeń towarzyszących w magicznych klimatach – mówi Grzegorz Józefczuk, pomysłodawca projektu i prezes Stowarzyszenia Festiwal Brunona Schulza.

Na większość imprez wstęp wolny, ale są dwa wyjątki. Chodzi o spektakl Teatru Wierszalin "Traktat o manekinach” w reżyserii Piotra Tomaszuka, który będzie można zobaczyć we wtorek (15 listopada) o godz. 18 w Warsztatach Kultury w Lublinie przy ul. Popiełuszki 5. Bilety kosztują tylko 50 zł, warto się pośpieszyć, bo o najnowszym spektaklu Wierszalin jest już głośno w Europie.

Zjawiskowo zapowiada się koncert Eliezer Mizrachi, który rozpocznie się w środę (16 listopada) o godz. 18 w krużgankach klasztoru o.o. Dominikanów przy ul. Złotej 9. To jedyny w Polsce projekt nawiązujący do najpiękniejszych wzorców muzycznych Bliskiego Wschodu.

– Orientalne melodie, dawne i współczesne instrumenty oraz charakterystyczny rytm koncertu stwarzają niepowtarzalną atmosferę koncertu. Bilety kosztują 40 zł – mówi Józefczuk.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM NA STRONIE: WWW.BRUNOSCHULZ.NET.PL


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna