Inne

Debata: Katolicyzm, patriotyzm, nacjonalizm

Dodano: 13 grudnia 2016, 14:11

Spotkania, rozmowy, debaty otwierają nas na poglądy inne niż nasze własne. Dialog umożliwia spojrzenie na rozmówcę jego własnymi oczyma. Pragniemy takiego dialogu, aby nasza przyszłość była budowana na różnorodności - pisze o. Tomasz Dostatni.

Rozmowy ułatwiają nam poszukiwanie tradycji miasta, w którym żyjemy. Nie boimy się wymiany zdań, a nawet sporu, bo znamy wartość tożsamości Lublina – miasta dialogu.

Wiedząc, że we wspólnym poszukiwaniu jest siła, zapraszamy do rozmów „Ponad granicami”. Wiele możemy się od siebie nauczyć.

W debacie udział wezmą: Aleksandra Klich - zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej, prof. Paweł Śpiewak - socjolog, historyk idei, publicysta, ks. prof. Alfred Wierzbicki - flozof, etyk, poeta i publicysta. Prowadzenie: Tomasz Dostatni OP

15 grudnia 2016 r. czwartek, godz. 18.00, Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18

Czytaj więcej o: Lublin debata
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (13 grudnia 2016 o 20:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
oczywiście skorzystają rodziny 500+ i dzieciaki bogatych, BO WSZYSCY INNI SĄ ZARZYNANI PODATKAMI, DODATKOWYMI OPŁATAMI, PODWYŻKAMI I INNYMI PRÓBAMI ŚCIĄGNIĘCIA KASY Z OBYWATELI... ZARABIASZ 5 MILIONÓW ZŁ MIESIĘCZNIE? MASZ 2 DZIECI? SMIALO NAPISZ WNIOSEK O 500+ I KUP SOBIE I DZIECIOM MIESZKANIE ZA TO ... W KOŃCU STAĆ CZŁOWIEKA KTORY ZARABIA 1200 ZŁ, NIE MA DZIECI BO JEST ODPOWIEDZIALNYM CZŁOWIEKIEM I WIE ŻE Z 1200 ZŁ NIE UTRZMA DZIECI, ZRZUCĘ SIĘ NA MIESZKANIE I 500+ NA TWOJE DZIECI MIMO ŻE ZARABIASZ 100 TYŚ ZŁ CZY 5 MILIONÓW ZŁ... CO ZA DEBILIZM DO KWADRATU...
Rozwiń
Gość
Gość (13 grudnia 2016 o 14:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Z takimi uczestnikami wnioski będą przycięte do z góry założonych ustaleń :) Pękam ze śmiechu!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna