Inne

Dziękujemy za pamięć

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 grudnia 2008, 19:31

Dostaliśmy wiele życzeń świątecznych i noworocznych. W formie pisanej i plastycznej. Niektóre tak piękne, że warte prezentacji.

Pamiętali o nas artyści z województwa lubelskiego, z kraju i ze świata. Zjawiskową, dowcipną kartkę własnego autorstwa przesłał nam wybitny fotograf amerykański Ryszard Horowitz.

Sławomir Zygmunt, warszawski bard, pisarz i dziennikarz, autor "Ballady o Kazimierzu Dolnym”, życzy nam: "Zdrowych, pogodnych, sympatycznych Świąt Bożego Narodzenia z (chociaż) odrobiną śniegu oraz spełnienia marzeń (nawet tych najskrytszych) w Nowym Roku”.

"Spokojnych świąt i ciekawszego (w dobrym tego słowa znaczeniu :)) roku 2009!” - to życzenia od Mietka Jureckiego, znakomitego muzyka i prężnego organizatora, człowieka, który co roku robi festiwal Solo Życia.

Równie miło czyta się słowa, jakie skierował do nas Łukasz Szymanek, kabareciarz o bardzo sylwestrowym pseudonimie Szampanek. "Wesołych, pogodnych, ciepłych, uśmiechniętych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. A w Nowym Roku samych szczęśliwości, sukcesów, spełnienia marzeń, a także miłości i dużo zdrowia!” - pisze artysta.

Od Agencji Koncertowej "Max Media Art”, która nie tylko organizuje imprezy, ale także opiekuje się kilkoma kabaretami, dostaliśmy sympatyczne życzenia i robiącą duże wrażenie kartkę wykonaną w technice fotomontażu.

Kolejny nadawca nie przysłał kartki, ale za to wymyślił oryginalne życzenia. "Po dniach i ciemnościach Starego Roku/ spotkaniach i przemyśleniach/ pojawia się Noc Jasna/ roziskrzona łuną/ pewnego miasta na Bliskim Wschodzie/ Za moment osiądzie na kalendarzu/ nowy 2009 rok… Wielu dobrych wrażeń kulturalnych życzy Stowarzyszenie Konotacje Sztuki »Sztukon«” - pisze Rafał Stefańczyk w imieniu firmy organizującej kabaretony, koncerty i festiwale.

Od Alicji i Stefana Szmidtów z Fundacji "Kresy 2000” z Nadrzecza dostaliśmy świąteczną kartkę i piękne życzenia: "Staropolskim zwyczajem życzymy, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosły Państwu wiele głębokich refleksji i wzruszeń w gronie rodzinnym. By przebiegały w atmosferze ciepła, radości i nadziei na Nowy Rok 2009”.

Gustowną kartką z życzeniami zaszczyciła nas Iwona Harasiuk, dyrektor marketingu Centrum Handlowo-Rozrywkowego "Lublin Plaza”. Równie klimatyczny, firmowy obrazek z typografią przysłała Anna Pajdosz, p.o. Dyrektora Wydziału Kultury Urzędu Miasta Lublin.

Maila bez kartki, ale za to z długimi życzeniami przysłał Darek Juda z klubu Graffiti: "Wesołych i szczęśliwych świąt oraz szczęścia w nowym roku. Tego wszyscy sobie życzą wzajemnie. Oprócz tych »standardów« życzę wam wszystkim, aby wasze umysły były pełne twórczych i biznesowych pomysłów, wasze ciało czuło się zawsze o te parę lat młodziej (najmniej parę), wasze kieszenie nie były puste i żebyście zawsze mieli wokół siebie szczerych przyjaciół, na których możecie polegać.”

Miło nam, że pamiętali o nas liczni organizatorzy koncertów i festiwali spoza naszego województwa. Między innymi Aleksander Iwaniuk, kierownik Klubu Garnizonowego w Węgorzewie, współorganizującego Eko Union of Rock Festival, oraz agencja Good Music Productions z Warszawy, która ma na koncie koncerty Marianne Faithfull, Eryki Badu, Amadou & Mariam, Kelis, Roisin Murphy i Vaya Con Dios.

Za wszystkie życzenia i kartki serdecznie dziękujemy!

.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna