Inne

Egzotyczne wakacje. Z mamą

  Edytuj ten wpis

 (TOMASZ ZAWADZKI)
(TOMASZ ZAWADZKI)

W środę, 9 października o godz. 18 spotkanie z cyklu "Dookoła Świata" - „80-tka podbija Azję, czyli przez Miasto Lwa w poszukiwaniu ludożerców”. Gościem będzie Tomasz Zawadzki

Po niemal trzyletniej przerwie do Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) wracają spotkania z cyklu „Dookoła świata”. Niezwykłe miejsca będą prezentować podróżnicy i poszukiwacze przygód.

W środę, 9 października o godz. 18 o swojej podróży do dzikich zakątków południowo-wschodniej Azji opowie Tomasz Zawadzki, reportażysta radiowy, fotograf, wieczny student (obecnie łódzkiej „Filmówki”). Człowiek, który jeżeli akurat nie jest w podróży, to właśnie planuje kolejną wyprawę.

Tym razem swoich słuchaczy zabierze w niezwykłą podróż w czasie i w przestrzeni. Od ultranowoczesnej metropolii do chat na palach zagubionych wśród wzgórz. To była niezwykła wyprawa, bo międzypokoleniowa. Wspólne marzenie o poznawaniu świata, zagnało mamę i syna aż na Sumatrę, niezadeptaną przez masową turystykę wyspę ludożerców.

Wstęp wolny.

Lublin, 09.10.2013 godz. 18:00
Centrum Kultury w Lublinie - Sala Kinowa

Tomasz Zawadzki– podróżnik, specjalista PR, animator kultury, reportażysta radiowy, fotograf, miłośnik dobrej kuchni, poszukiwacz przygód, wieczny student ;) obecnie łódzkiej „Filmówki”. Jeżeli akurat nie jest w podróży, to właśnie planuje kolejną wyprawę. Lubi: spanie w hamaku, czytanie książek podróżniczych i ananasy.

W paszporcie: Szkocja, Tunezja, Włochy, Grecja, Kazachstan, Wietnam, Tajlandia, Kanada, Kolumbia, Ekwador, Francja, Hiszpania, Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Paragwaj, USA, Białoruś, Izrael, Ukraina, Litwa, Szwecja, Niemcy, Węgry, Słowacja, Rosja, Portugalia, Singapur, Indonezja.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna