Inne

Fiesta alegria w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 lipca 2010, 13:16
Autor: Red.

Nauka smakowania wina, flamenco i gry na cajon

Imprezy tworzące Festiwal Kultury Iberyjskiej zaczynają się od poniedziałku 26 lipca, ale już teraz trwają zapisy na towarzyszące koncertom i spotkaniom warsztaty. Chętni muszą się zdeklarować do piątku 23 lipca.

W Instytucie Hiszpańsko-Polskim (ul. Kowalska 4 w Lublinie) Będą warsztaty taneczne (cantina z chustą dla zaawansowanych, buleria dla średniozaawansowanych, rumba flamenca dla początkujących) i warsztaty instrumentalne (cajón, kastaniety, gitara). Zajęcie zaplanowano od 26 do 29 lipca, w godzinach od 9.15 do 14.15. Cena od 60 do 200 złotych w zależności od rodzaju karnetu. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wysłanie formularza: alicjamorena@gmail.com (w temacie konieczny wpis "Warsztaty”). Tel. 790 719 353.

Restauracja Hiszpańska Tancerka (Rynek 14 w Lublinie) w ramach festiwalu organizuje warsztaty winiarskie połączone z degustacją kuchni hiszpańskiej. Potrawy przygotuje Ismael Hernandes Suarez – kucharz z Hiszpańskiej Tancerki.

Zajęcia zaplanowano na 27 lipca między godz. 19 a 20.30. Prowadzić je będzie sélectionner du vin Zbigniew Zamielski z Winiarni La Passion du Vin w Lublinie. Koszt 60 zł. Zapisy też do 23 lipca, tel. 81 532 84 30 lub mailowo: hiszpanskatancerka@wp.pl, (w temacie wpisać "Warsztaty Winiarskie”).

Więcej o warsztatach i nauczycielach na www.warsztatykultury.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna