Inne

Finał Open Stage 2016 w sali operowej CSK

Dodano: 6 maja 2016, 15:19
Autor: am

fot. Fundacja Sztukmistrze
fot. Fundacja Sztukmistrze

Są co najmniej dwa powody, by w poniedziałek, 9 maja, zajrzeć do Centrum Spotkania Kultur.

O godz. 19 rozpocznie się 8. gala finałowa konkursu Open Stage. To jedyna w roku okazja, by zobaczyć na scenie najbardziej utalentowanych artystycznie studentów z naszego województwa. I pierwsza, by wygodnie zasiąść na największej widowni w regionie nie płacąc za bilet ani złotówki.

16 finalistów tegorocznej odsłony Open Stage wystąpi na scenie sali operowej CSK.

– Będą pokazy parkour, trickline, występy zespołów muzycznych, wokalistów, tancerzy i akrobatów – wylicza Joanna Reczek-Szwed z Fundacji Sztukmistrze, organizator imprezy.

Obok młodych talentów wystąpi też austriacka grupa Jonglissimo z multimedialnym show „QBS”. Jonglissimo ma na swoim koncie 15 rekordów świata w żonglerce zespołowej, więc można liczyć na naprawdę widowiskowy występ.

Do kogo trafi nagroda główna i wyróżnienia o łącznej sumie 4000 zł zdecyduje jury w składzie: Justyna Żukowska, Romuald Lipko, Arkadiusz Ziętek, Ewa Żukowska i Andrzej Jakubowicz.

Swoją nagrodę (1000 zł) przyzna również publiczność. Z kolei Nagroda Dziennikarzy trafi do uczestnika, którego prezentację wybierze jury złożone z przedstawicieli lubelskich mediów.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Sztukmistrze, Uczelniany Samorząd Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Więcej informacji pod adresem sztukmistrze.pl/openstage oraz na profilu https://www.facebook.com/openstageKUL

Pokazy rozpoczną się o godz. 19, wstęp wolny.

 

 

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna