Inne

Improwizacja w Lublinie: serial "Cywilizacja" i Lublin Jam Improv

Dodano: 21 stycznia 2017, 11:41
Autor: Damian Drabik

fot. Sebastiusz, Misteria i Adammemno / materiały organizatora
fot. Sebastiusz, Misteria i Adammemno / materiały organizatora

W niedzielę, 22 stycznia o godz. 18 w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się pokaz trzeciego odcinka serialu improwizowanego "Cywilizacja", z kolei w piątek, 27 stycznia o godz. 19 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) będzie miała miejsce druga odsłona projektu Lublin Jam Improv.

"Cywilizacja" to kolejny serial improwizowany Impro Teatru Bezczelnego. Tym razem organizatorzy przenoszą się do fikcyjnego świata, w którym egzystują Bogowie Wietrznego Felina
> i śmiertelnicy, żyjący w cieniu bogów. Na żywo, kostiumowo, z pełnym udziałem publiczności. Bilety: 10/15 PLN (do nabycia w dniu spektaklu, od 16:00).

Lublin Jam Improv to z kolei impreza organizowana przez Impro Teatr Bezczelny oraz Innymi Słowy Improv. Wystąpią również zaproszeni goście: Jan Tuźnik z Teatru Klepisko, Konrad Biel z Teatru Andersena, a także Michał Łysiak i Marcin Wąsowski z grupy Poławiacze Pereł.

- Gwarantujemy scenki maści wszelakiej, w których bohaterem może być każdy i wszystko! Strzelaniny, pościgi, pojedynki, morskie podróże, miłosne eksapady, relacje pozaziemskie! Tego wieczoru ograniczy nas tylko Twoja wyobraźnia! - zachęcają organizatorzy.

Wstęp wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna