Inne

Jacek Kleyff w Lublinie. Spotkanie i koncert

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 listopada 2012, 11:43
Autor: Kmo

Spotkanie z Jackiem Kleyffem (Materiały prasowe)
Spotkanie z Jackiem Kleyffem (Materiały prasowe)

W czwartek (15 listopada) o godz. 17.00 w filii nr 2 (ul. Hempla 5) Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie i promocja książki Jacka Kleyffa "Rozmowa”.

Spotkanie odbywa się z cyklu "Czarne Inspiracje”, a książka jest początkiem serii "Bez pośpiechu” wydawnictwa Czarne, które przygotowuje szereg niespiesznych rozmów z ludźmi ciekawymi, ważnymi, nietuzinkowymi.

Jacek Kleyff – artysta wyjątkowy, bard, poeta, kompozytor, malarz, kiedyś współtwórca teatrzyku Salon Niezależnych, z którym występował przez kilka lat, zdobywając liczne nagrody na najważniejszych polskich festiwalach. W latach osiemdziesiątych mieszkał na podlubelskiej wsi.

W książce "Rozmowa” układa się sylwetka artysty niepokornego, który miał swoje zdanie – i artykułował je – na temat systemu minionych dekad, w jakich przyszło nam żyć. To refleksje na temat muzyki i życia, historii i miłości, polityki i filozofii. Jednym słowem – obraz ciekawy, a z pewnością bliski nie jednemu czytelnikowi.

Na zakończenie spotkania, które poprowadzi Kazimierz Malinowski odbędzie się koncert z udziałem Jerzego "Słomy” Słomińskiego.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna