Inne

Jubileusz 150-lecia Powiatu Puławskiego

Dodano: 8 czerwca 2017, 12:53
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Zbliżają się uroczyste obchody 150-lecia Powiatu Puławskiego. Jubileusz zorganizowany zostanie w piątek, 9 czerwca o godz. 16 w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich w Puławach.

W programie uroczystości znajdą się m.in. Wręczenie Odznak Honorowych "Zasłużonego dla Powiatu Puławskiego", projekcja filmu o Powiecie Puławskim - historia i współczesność oraz promocja publikacji "Dopóki płynie".

Na uczestników obchodów Jubileuszu czekają również pamiątkowe zestawy pocztówek z widokami przedstawiającymi krajobrazy i zabytki ze wszystkich gmin Powiatu Puławskiego. Zdjęcia powstały w ramach realizacji pleneru fotograficznego "Fotografia Ojczysta".

Uroczystość zwieńczy recital "Muzyczna Bombonierka" w wykonaniu Basi Stępniak-Wilk z zespołem w składzie: Paweł Solecki, Michał Braszak, Jan Kusek.

Basia Stępniak-Wilk jest polską poetką, kompozytorką. Pochodzi z Lublina. Jest związana z krakowskim kabaretem Loch Camelot, występowała również w Piwnicy pod Baranami. Jest autorką takich przebojów, jak "Bombonierka" (w duecie z Grzegorzem Turnauem) czy "Słodka chwila zmian".

Wstęp na uroczystość jest wolny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna