Inne

Konkurs plastyczny Teatru Andersena dla przedszkoli i szkół

Dodano: 12 listopada 2016, 16:06
Autor: Damian Drabik

fot. materiały prasowe organizatora
fot. materiały prasowe organizatora

Teatr im. H.Ch. Andersena zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym na projekt plakatu do nowego spektaklu Teatru - "Zwierzęta Doktora Dolittle".

Premiera nowego spektaklu Teatru Andersena - "Zwierzęta Doktora Dolittle" będzie miała miejsce 7-8 stycznia 2017 roku. Z tej okazji Teatr organizuje konkurs plastyczny. Najlepsza praca zostanie wykorzystana jako projekt plakatu przedstawienia. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają zaproszenia na premierę pedagogiczną spektaklu, podczas której otrzymają nagrody.

Warunki uczestnictwa:

- w konkursie mogą wziąć udział dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych;
- technika prac: „wyklejanka ze ścinków” (resztek materiałów);
- format prac znormalizowany : A4, pionowy;
- opis prac na odwrocie: imię, nazwisko i wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna) oraz jego adres mailowy i telefon kontaktowy (bardzo prosimy o czytelne opisanie prac na odwrocie, prace nieczytelnie podpisane nie będą brane pod uwagę)
- prace należy przesłać lub przynieść osobiście w terminie do 2 grudnia 2016 (piątek) do godziny 16.00 na adres: Teatr im. H.Ch. Andersena w Lublinie, ul. Plac Teatralny 1 (budynek Centrum Spotkania Kultur), 20- 037 Lublin

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna