Inne

Lub design! reGeneracja. Warsztat praktyczny

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 sierpnia 2012, 18:24

31.08 i 1.09 razem z architektami krajobrazu zajmiemy się przebudową i aranżacją zaniedbanego ogródka w Przedszkolu nr 74 w Lublinie.

Proces projektowania rozpoczniemy od zbadania potrzeb użytkowników ogrodu: przedszkolaków i nauczycieli. Przeprowadzimy wywiady, konsultacje, zapoznamy się z problemami i oczekiwaniami maluchów. Po zebraniu i przeanalizowaniu informacji, przejdziemy do etapu projektowania i praktycznych działań w terenie.

Kiedy: 31 sierpnia - 1 września
Gdzie: Ogródek Przedszkola nr 74 w Lublinie, ul. Snopkowska 3/5
Dla kogo: uczniowie szkół średnich, seniorzy
Prowadzenie: Katarzyna Szczypior, Jan Kamiński

Katarzyna Szczypior - urodzona w 1980 r., architektka krajobrazu, od 2005 r. projektantka w pracowni Garden Concept Architekci Krajobrazu, członkini ogólnopolskiego Stowarzyszenia Architektów Krajobrazu, a także lubelskiej Rady Kultury Przestrzeni. Poza pracą zawodową - autorka tymczasowych instalacji (landart, interwencje w przestrzeni publicznej). Lublinianka z wyboru.

Jan Kamiński - architekt krajobrazu, asystent w Instytucie Architektury Krajobrazu KUL, w ramach Forum Kultury Przestrzeni pracuje na rzecz rozwoju partycypacji społecznej w Lublinie, prowadzi proces konsultacji społecznych odnowy dwóch lubelskich parków. Zajmuje się także działaniami artystycznymi w przestrzeni.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna