Inne

Matka Sanepid w DDK Węglin

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 listopada 2013, 15:47

Piątek, 29.11.2013, godz. 17.30 spotkanie autorskie z Aleksandrą Michalak w ramach Cyklu "My Mamy”
Dzielnicowy Dom Kultury Węglin, ul. Judyma 2a, Lublin. Wstęp wolny!

Czy można zachwycić dowcipem wystawiając na aukcję internetową stary dziecięcy wózek? Oczywiście, że można! Ale nie każda śmieszna aukcja kończy się wydaniem książki. Tak potrafi tylko Aleksandra Michalak – autorka książki "Matka Sanepid”, laureatka nagrody "Gryf Literacki 2012″. Zapraszamy wszystkie Mamy (i nie tylko Mamy) na spotkanie autorskie z Aleksandrą Michalak w kameralnej atmosferze.

Aleksandra Michalak – o sobie:

Matka Sanepid urodzona w gdyńskim szpitalu w czasie strajków sierpniowych. Mama trzyletniej Córki Drugiej i pięcioletniej Córki Pierwszej. Żona, ale bardzo niezależna. Politolog, kulturoznawca, chociaż do dzisiaj nie wie dlaczego.

Gdyby miała jeszcze raz wybierać studia pewnie poszłaby na politologię albo dziennikarstwo. Ale pójdzie co najwyżej na kurs angielskiego albo na warsztaty z opanowywania złości. Z zamiłowania autorka dziwacznych tekstów o dzieciach i durnych aukcji internetowych.

Z przymusu sprzątaczka, kucharka, praczka i bankomat. Przeczytała kilka książek na temat rodzicielstwa bliskości i chociaż się bardzo stara, często najchętniej wysłałaby dzieci do żłobka z internatem. W Ekwadorze albo w RPA.

Nieważne gdzie, byle daleko. Miłośniczka wyplatania makatek, malowania na szkle i robienia koszyczków z wikliny. Nie, to żart taki, ale pewnie wypadałoby mieć jakieś hobby poza siedzeniem na Facebooku, co by wyjść na intelektualistkę…

O Cyklu:

"My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, bierzemy udział w warsztatach, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy "uwięzionej z dzieckiem w domu”. Koordynatorką cyklu jest Sylwia Wójcik.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna