Inne

"Moralność Pani Dulskiej" w DK LSM

Dodano: 6 marca 2017, 16:30
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza zaprasza na spektakl "Moralność Pani Dulskiej" w wykonaniu słuchaczy i absolwentów placówki. Premiera przedstawienia odbędzie się z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, w piątek, 24 marca o godz. 19, w Domu Kultury LSM (ul. Wallendroda 4a).

Do stałego repertuaru Akademii spektakl wejdzie 27 marca i będzie wystawiany w Domu Kultury SM "Czechów" (ul. Kiepury 5a). "Moralność Pani Dulskiej" to klasyczna tragifarsa w III aktach autorstwa Gabrieli Zapolskiej. To ponadczasowa, uniwersalna opowieść o dominującej i tłamszącej męża żonie, milczącym mężu, szukającej zrozumienia w świecie córce oraz balującym po nocach synu, a to wszystko na tle romansu ze służącą i niechcianą ciążą.

Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza działa w Lublinie już od 6 lat. Placówka prowadzi zajęcia teatralno-wokalno-taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przygotowuje do egzaminów do Szkół Teatralnych i Egzaminów Eksternistycznych. Poza działalnością edukacyjną Akademia realizuje również spektakle i widowiska muzyczno-taneczne.

Bilety kosztują 15 i 10 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna