Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Inne

17 lutego 2017 r.
7:47

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili w Lublinie (WYGRAJ BILETY)

Autor: Zdjęcie autora Damian Drabik
13 11 A A
2 kwietnia 2017 19:00
fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Ponad 100 tancerzy oraz orkiestra na scenie. Gruziński Balet Narodowy Sukhishvili wystąpi w Lublinie z wyjątkowym widowiskiem tanecznym. Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia o godz. 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Widowisko Baletu Sukhishvili cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie. Nazwano je "najlepszym show na Broadwayu", z kolei w Australli uznany był za "ósmy cód świata". O świetności gruzińskiej formacji świadczą też liczby: ponad 250 tournée, 12 500 koncertów, ponad 10 mln widzów na całym świecie.

Spektakl zachwyca przede wszystkim niezwykłą choreografią z udziałem setki tancerzy. - Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że Sukhishvili stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów - zachęcają organizatorzy.

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili powstał w 1945 roku i stał się pierwszym fachowym tanecznym ansamblem Gruzji. Przez 70 lat działalności formacja odwiedziła ponad 90 krajów świata.

Bilety na widowisko kosztują od 90 do 170 zł. Wejściówki można nabywać m.in. na platformach internetowych: eventim.pl, biletyna.pl, ticketpro.pl i ebilet.pl.

WYGRAJ BILETY

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na występu Baletu Sukhishvili. Żeby je wygrać należy odpowiedzieć na pytanie:

DLACZEGO WŁAŚNIE TY MASZ OTRZYMAĆ BILET NA WYSTĘP „Narodowego Baletu Gruzji Sukhishvili”? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Redakcyjne jury nagrodzi najciekawszą odpowiedź.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać wysłać SMS o treści BALET. treść odpowiedzi na numer 7148. (np. BALET.Bo uwielbiam balet).

Opłata za wysłanie jednego SMS-a (ok. 160 znaków, UWAGA - bez polskich znaków) wynosi 1,23 zł (w tym 23% VAT). Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z odpowiedzią i uzasadnieniem.

Na Wasze odpowiedzi za pomocą SMS czekamy do 31 marca 2017 r. do godz. 12.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Regulamin konkursu na www.dziennikwschodni.pl

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mart / 31 marca 2017 o 12:48
Wierzę, iż oglosicie nazwisko zwycięzcy i treść zwycięskiego SMS-a?
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 12:00
a ten "cód" to taki sam jak ten "nad Wisłą"?
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 09:51
Głupie pytanie konkursowe... Na podstawie jakich kryteriów ma być ocenione ? Nie róbcie kpiny z ludzi.
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 19:18
Mialam bilety na 16.00 bo niby takie duże zainteresowanie a okazalo sie pare dni temu ze odwołali wystep i będzie tylko o 19.00 jeden wtstep a teraz mizna wygrac bilety w jaki sposob????
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 14:11
Jak kogoś to interesuje to niech idzie .
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 11:04
Sami sobie wysyłajcie płatne sms. Uzbierają na 50 biletów, a rozdadzą 1 szt. w "wielkim konkursie".... Wiecie jak to się nazywa?
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 08:16
Ortografia się kłania, cud piszemy przez "u" a nie "ó". Aż oczy bolą...
Avatar
Gość / 19 lutego 2017 o 16:20
A może tak część funduszy socjalnych na tę imprezę przeznaczą zakłady pracy? I o połowę cena spadnie? Kulturę należy wspierać!
Avatar
Gość / 19 lutego 2017 o 15:23
Taż nikt cie nie prosi o orzyjście na koncert. Darmo ćwoku?
Avatar
Gość / 17 lutego 2017 o 11:52
Bilety muszą być drogie, żeby zwykły obywatel sfinansował darmowe zaproszenia dla lubelskiej "elyty", która i tak nie przychodzi jak nie ma politycznego interesu.
Avatar
mart / 31 marca 2017 o 12:48
Wierzę, iż oglosicie nazwisko zwycięzcy i treść zwycięskiego SMS-a?
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 12:00
a ten "cód" to taki sam jak ten "nad Wisłą"?
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 09:51
Głupie pytanie konkursowe... Na podstawie jakich kryteriów ma być ocenione ? Nie róbcie kpiny z ludzi.
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 19:18
Mialam bilety na 16.00 bo niby takie duże zainteresowanie a okazalo sie pare dni temu ze odwołali wystep i będzie tylko o 19.00 jeden wtstep a teraz mizna wygrac bilety w jaki sposob????
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 14:11
Jak kogoś to interesuje to niech idzie .
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 11:04
Sami sobie wysyłajcie płatne sms. Uzbierają na 50 biletów, a rozdadzą 1 szt. w "wielkim konkursie".... Wiecie jak to się nazywa?
Avatar
Gość / 30 marca 2017 o 08:16
Ortografia się kłania, cud piszemy przez "u" a nie "ó". Aż oczy bolą...
Avatar
Gość / 19 lutego 2017 o 16:20
A może tak część funduszy socjalnych na tę imprezę przeznaczą zakłady pracy? I o połowę cena spadnie? Kulturę należy wspierać!
Avatar
Gość / 19 lutego 2017 o 15:23
Taż nikt cie nie prosi o orzyjście na koncert. Darmo ćwoku?
Avatar
Gość / 17 lutego 2017 o 11:52
Bilety muszą być drogie, żeby zwykły obywatel sfinansował darmowe zaproszenia dla lubelskiej "elyty", która i tak nie przychodzi jak nie ma politycznego interesu.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 0

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 2 2

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 3 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Kalendarz
maj 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.