Inne

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili w Lublinie

Dodano: 17 lutego 2017, 07:47
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Ponad 100 tancerzy oraz orkiestra na scenie. Gruziński Balet Narodowy Sukhishvili wystąpi w Lublinie z wyjątkowym widowiskiem tanecznym. Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia o godz. 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1).

Widowisko Baletu Sukhishvili cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie. Nazwano je "najlepszym show na Broadwayu", z kolei w Australli uznany był za "ósmy cód świata". O świetności gruzińskiej formacji świadczą też liczby: ponad 250 tournée, 12 500 koncertów, ponad 10 mln widzów na całym świecie.

Spektakl zachwyca przede wszystkim niezwykłą choreografią z udziałem setki tancerzy. - Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że Sukhishvili stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów - zachęcają organizatorzy.

Narodowy Balet Gruzji  Sukhishvili powstał w 1945 roku i stał się pierwszym fachowym tanecznym ansamblem Gruzji. Przez 70 lat działalności formacja odwiedziła ponad 90 krajów świata.

Bilety na widowisko kosztują od 90 do 170 zł. Wejściówki można nabywać m.in. na platformach internetowych: eventim.pl, biletyna.pl, ticketpro.pl i ebilet.pl.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (19 lutego 2017 o 16:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A może tak część funduszy socjalnych na tę imprezę przeznaczą zakłady pracy? I o połowę cena spadnie? Kulturę należy wspierać!
Rozwiń
Gość
Gość (19 lutego 2017 o 15:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Taż nikt cie nie prosi o orzyjście na koncert. Darmo ćwoku?
Rozwiń
Gość
Gość (17 lutego 2017 o 11:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Bilety muszą być drogie, żeby zwykły obywatel sfinansował darmowe zaproszenia dla lubelskiej "elyty", która i tak nie przychodzi jak nie ma politycznego interesu.
Rozwiń
Gość
Gość (17 lutego 2017 o 08:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Bilety kosztują 190zł i 170zł... (wg ticketpro). Imprezy w CSK są w większości dla bardzo dobrze zarabiających.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna