Inne

O sztuce na Ukrainie, o życiu w Rosji

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 lutego 2011, 14:18
Autor: am

Warsztaty Kultury (ck)
Warsztaty Kultury (ck)

Spotkanie z Jerzym Onuchem we wtorek (8.02) o godz. 17. Panel „Rosja, której nie znamy, Rosja, której się boimy - uwiedzeni Rosją” w czwartek (10.02) o godz. 19.

Europejskie Kolegium Kultury zaprasza na spotkanie z Jerzym Onuchem, dyrektorem Instytutu Polskiego w Nowym Jorku. Onuch przez wiele lat prowadził analogiczną instytucję w Kijowie, gdzie realizował wiele projektów artystycznych i kuratorskich.

M.in. o tym będzie opowiadał we wtorek w Galerii Lubelskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych przy ul. Lipowa 13 w Lublinie (wejście od ul. Obrońców Pokoju do CHR Lublin Plaza). Początek prelekcji „Życie artystyczne w Europie Wschodniej - z bliska i z daleka” o godz. 17. Wstęp wolny.

Naszym wschodnim sąsiadom będzie też poświęcone kolejne spotkanie z cyklu: Jak żyć? Sceny Otwartej Konfrontacji Teatralnych. W czwartek w Sali Widowiskowej w Warsztatach Kultury (ul. Popiełuszki 5) o godz. 19 rozpocznie się panel dyskusyjny „Rosja, której nie znamy, Rosja, której się boimy - uwiedzeni Rosją”.

Udział w dyskusji wezmą Jerzy Pomianowski, o. Aleksander Hauke – Ligowski, o. Tomasz Dostatni i Janusz Opryński. Wstęp również jest wolny. (AM)


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna