Inne

Rodzinna Majówka w Puławach

Dodano: 28 kwietnia 2017, 16:10
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

3 maja, w ramach obchodów Narodowe Święta, w Puławach zorganizowana zostanie Rodzinna Majówka, połączona z uroczystościami patriotycznymi oraz koncertem "W hołdzie wolności" Andrzeja Jagodzińskiego.

Obchody Święta w Puławach rozpoczną się o godz. 9 uroczystą Mszą Św. w kościele pw. Św. Józefa. Godzinę później pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja we Włostowicach będzie miało miejsce złożenie wieńców.

O godz. 15 na dziedzińcu Pałacu Czartoryskich rozpocznie się Rodzinna Majówka. Zaplanowano gry i animacje dla dzieci oraz grill. W programie Majówki znajduje się także „Bieg po flagę”, którego organizatorem jest Pan Marcin Mizera z Tygodnika Powiśle. Udział w biegu jest bezpłatny. Każdy z jego uczestników otrzyma od organizatorów biało-czerwoną flagę.

Z kolei na godz. 18 zaplanowano koncert Andrzeja Jagodzińskiego "W hołdzie wolności". W repertuarze koncertu znajdzie się wybór utworów od czasu, kiedy Polska była pod zaborami do roku 1997 wyrażających tęsknotę za wolnością  i walkę o niepodległość.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna