Inne

Romuald Lipko nagrał pastorałki. Premiera albumu

Dodano: 2 grudnia 2016, 13:05

Premiera albumu Romualda Lipko „Pastorałki pod choinką, pod jemiołą” z udziałem gwiazd i artystów młodego pokolenia

Dzisiaj do sklepów trafił nowy album Romualda Lipko (kompozytora największych polskich przebojów, jednego z liderów Budki Suflera), zatytułowany „Pastorałki pod choinką, pod jemiołą”.

W nagraniach udział wzięły gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, znanych m.in. ze współpracy z Lipko - Ireny Santor, Zdzisławy Sośnickiej oraz Izabeli Trojanowskiej i Felicjana Andrzejczaka, którzy byli związani z legendarną Budką Suflera. Na albumie towarzyszą im znani młodzi artyści: Paulla, Ewa Szlachcic, Grzegorz Wilk i Kovalczyk.

- Od lat obiecywałem sobie, że napiszę kilka pastorałek, aby mieć swój własny udział w ozdabianiu muzyką i słowem tego niezwykłego czasu, jakim są Święta Bożego Narodzenia – mówi Romuald Lipko.

 Świąteczny album to kompilacja różnorodnych, współczesnych styli muzycznych, które łączą się z polską tradycją zachęcając do wspólnego rodzinnego muzykowania. 

Płyta jest zapowiedzią większej serii wydawniczej sygnowanej znakiem „Romuald Lipko - Moja kolekcja”, która będzie nie tylko podsumowaniem twórczości znanego kompozytora polskich przebojów, ale i zbiorem projektów premierowych.

WIDEO

Czytaj więcej o: Romuald Lipko
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna