Inne

Rozmnoży przedmiot, podzieli człowieka

  Edytuj ten wpis

Sławny iluzjonista Sławomir Piestrzeniewicz będzie bawił i zadziwiał publiczność w sobotę (3.10) w Lublinie.

Nagłe pojawianie się i znikanie osób oraz dużych obiektów, zmniejszanie ludzi, nieszkodliwe przecinanie człowieka na części, lewitacja, telekineza – takie numery zwykle możemy oglądać tylko z nagrań. Ale teraz będzie okazja do zobaczenia ich na żywo.

To będzie wieczór magii na najwyższym poziomie. Artysta, który wystąpi ze swoim programem, jest bowiem nie tylko jednym z najlepszych polskich iluzjonistów, ale też należy do czołówki magików na świecie. Sławomir Piestrzeniewicz vel Arsène Lupin jest dwukrotnym zdobywcą tytułu wicemistrza świata sztuki iluzji w kategorii "Manipulacja” i tytułu mistrza świata w kategorii "Innowacje”.

Wyobraźcie sobie coś takiego. Na scenie lustro. Przed nim iluzjonista stawia krzesło. Porusza lustrem. Widać poruszające się wraz z jego ruchem odbicie mebla. Po chwili jednak obraz krzesła materializuje się. Najpierw jeden potem drugi, aż do sześciu. Na każdym z wyczarowanych w ten sposób krzeseł przysiada asystentka iluzjonisty. Kiedy siada na ostatnim krześle stojącym przed lustrem, mistrz materializuje jej lustrzane odbicie. Ze sceny uśmiechają się do ciebie dwie identyczne kobiety.

Właśnie za ten unikalny numer Piestrzeniewicz został okrzyknięty największym innowatorem na kongresie Światowej Federacji Stowarzyszeń Iluzjonistycznych w Hadze.

Teraz razem z wieloma innymi dużymi i małymi trikami zaprezentuje go w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. Sobotni show zacznie się o godz. 19. Adres: ul. Akademicka 15. Bilety – normalne po 70 zł, ulgowe po 50 zł – do kupienia w VenaVena, ul. Złota 5/4.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna