Inne

Rybomania Lublin 2016. Targi Wędkarskie w weekend

Dodano: 30 listopada 2016, 13:03
Autor: Damian Drabik

fot. materiały prasowe organizatora
fot. materiały prasowe organizatora

W dniach 3-4 grudnia w przestrzeni Targów Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11) odbędą się największe targi wędkarskie w Polsce - Rybomania Lublin 2016. Organizatorzy szacują, że Targi odwiedzi kilkadziesiąt tysięcy pasjonatów wędkarstwa z całego kraju.

23 tysiące litrów! Gigantyczny zbiornik o takiej pojemności będzie jedną z największych atrakcji wydarzenia. W zbiorniku prezentowane będą najróżniejsze gatunki ryb od szczupaków po łososie. Polscy i zagraniczni mistrzowie oraz przedstawiciele najważniejszych firm rynku wędkarskiego poprowadzą prezentacje i pokazy. Całość okraszona zostanie wyjątkową, barwną oprawą multimedialną, która pozwoli zaprezentować jak pod wodą zachowują się ryby i przynęty.

Podczas Targów będzie można spotkać i porozmawiać z największymi gwiazdami wędkarstwa, które chętnie podzielą się dobrymi praktykami oraz doświadczeniem. Gośćmi imprezy będą m.in. Andrzej Wnękowicz, Józef Pojedyniec, Piotr Talma, Robert Policha i Zbigniew Kawalec.

- Zapraszamy nie tylko zainteresowanych wędkarstwem – to również świetna okazja dla szkół, przedszkoli i innych placówek, które mogą pokazać najmłodszym to co kryje się w głębinach każdego polskiego jeziora - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Bilety (osobno na każdy dzień Targów) kosztują 10 zł. Godziny otwarcia: Sobota – 10.00 – 18.00, Niedziela – 10.00 – 17.00.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (5 grudnia 2016 o 13:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W niedzielę parking 10 zł, wstęp 15 zł.
Rozwiń
Gość
Gość (30 listopada 2016 o 21:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A sprzedaż ryb będzie? Na to liczymy! A może i smażalnia rybek by się tam przydała?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna