Inne

Smakowite spotkanie. Beata Sokołowska w DK LSM

Dodano: 20 maja 2015, 09:36

21 maja (czwartek) Beata Sokołowska, autorka bloga i książki „Alkaliczny styl życia”, spotka się czytelnikami i fanami w Domu Kultury LSM w Lublinie (ul. Konrada Wallenroda 4a). Spotkanie odbędzie się o godz. 18.

Zła dieta, stres, nadmiar używek i brak ruchu – wszystko to powoduje, że naszemu organizmowi bardzo trudno utrzymać równowagę pH, która odpowiada za dobry stan zdrowia. Beata Sokołowska opowiada o swoich osobistych doświadczeniach i drodze, jaką przeszła, zmieniając styl życia. Uczy, jak ułożyć zdrowy jadłospis, jak zmotywować się do zmian, i zachęca, jak o siebie zadbać.

Alkaliczny styl życia“ to praktyczny przewodnik, który pomoże w podejmowaniu codziennych decyzji i ułatwi realizację postanowień. Na końcu poradnika czytelnicy mogą znaleźć specjalnie przygotowaną listę zdrowych zakupów.

Autorka jest z wykształcenia psychologiem zdrowia. Od wielu lat interesuje się wpływem odżywiania na jakość życia i propagowaniem produktów alkalizujących. Jej motto to „równowaga we wszystkich sferach życia“. Prowadzi blog alkalicznystylzycia.blogspot.com.

Czytaj więcej o: DK LSM
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna