Inne

Spotkanie z historią Arnsztajnów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 stycznia 2011, 17:21
Autor: Kmo

W środę (2.02) o godz. 16 Ośrodek "Brama Grodzka -Teatr NN” w Lublinie organizuje finał edukacyjnego projektu "Dom Pamięci: historia Arnsztajnów”.

O godz. 16 przy ul. Złotej 2 odbędzie się przygotowany przez lubelską młodzież performance pt. "Młodzież daje miastu lekcję”. O godz. w Sali Czarnej w Bramie Grodzkiej zobaczymy film o lubelskiej poetce Franciszce Arnsztajnowej. Został on przygotowany przez młodzież. Zostaną także wręczone nagrody dla tych, który wzięli udział w konkursie "Zbuduj opowieść!”.

Przewidziano też spotkanie z gośćmi specjalnymi, prawnukami Franciszki Arnsztajnowej – Olgą Stokłosą i Andrzejem Titkowem. Podczas wieczoru liryczno-filmowego zostanie zaprezentowana poezja zaproszonych gości oraz film w reż. Andrzeja Titkowa "Odejścia, powroty”. Prowadzenie – Aleksandra Zińczuk.

Olga Stokłosa jest aktorką, publicystką, fotografem. Andrzej Titkow to scenarzysta i reżyser filmów dokumentalnych oraz fabularnych, poeta, wykładowca. Wydał m.in. tomy "Wstęp do nie napisanego poematu”, "Zapisy, zaklęcia”.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna