Inne

Szkolenie: "Letnia Akademia Stylu" w Lubliniance

Dodano: 22 sierpnia 2016, 20:20
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W sobotę, 27 sierpnia o godz. 10 w IBB Grand Hotel (Krakowskie Przedmieście 56) odbędzie się całodniowe seminarium szkoleniowe z zakresu kreowania wizerunku osobistego, sztuki kupowania ubrań. Letnią Akademię Stylu poprowadzą Dominika Zaborowska i Katarzyna Kolasa.

Zainteresowani podczas seminarium nie tylko wysłuchają wykładów, ale będą również pracować ze specjalnie przygotowanym skryptem szkoleniowym oraz wykonywać ćwiczenia, które pomogą w pracy nad osobistym stylem. Uczestniczki dowiedzą się wszystkiego o podstawowych błędach Polek w zakresie stylizacji i zakupów, nauczą się rozpoznawać dobrą jakość oraz planować własną garderobę.

Sylwetki trenerek:

Dominika Zaborowska - doradca wizerunku medialnego, trenerka, certyfikowany coach International Coaching Community. Autorka ponad 70 publikacji, 52 programów szkoleniowych dotyczących wizażu i stylizacji oraz współautorka 12 stopniowej analizy kolorystycznej metodą Professional Beauty Creator chronionej prawem autorskim.

Katarzyna Kolasa - stylistka, kolorystka, wizażystka, personal shopper’ ka, dekoratorka wnętrz, propagatorka dobrego stylu. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu profesjonalnego kreowania wizerunku na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Współpracuje z TVP Lublin i lokalną prasą -„Kurierem Lubelskim” i „Moim Miastem” - jako konsultantka i ekspert w dziedzinie stylizacji i mody.

Cena udziału w 8-godzinnym seminarium kosztuje 100 zł.    

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna