Inne

Teatr Stary w Lublinie otwarty dla zwiedzających

Dodano: 20 lipca 2015, 12:20
Autor: Damian Drabik

W dniach od 18 lipca do 16 sierpnia będzie można zwiedzić salę widowiskową Teatru Starego oraz obejrzeć eksponowaną tam wystawę archeologiczną.

 

 Lipiec i sierpień to okres wakacyjnej przerwy dla pracowników Teatru Starego. Jest to jednak idealna okazja dla mieszkańców Lublina, by zapoznać się z wnętrzem Teatru, budynek zostaje bowiem w tym czasie otwarty dla zwiedzających. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie.

 Oprócz zwiedzania sali widowiskowej, będzie można także obejrzeć znajdującą się na czterech poziomach Teatru wystawę archeologiczną. Ekspozycji towarzyszy projekcja filmu „Teatr Stary. Nieznana historia” oraz nagrania audio z informacją o prezentowanych obiektach (dostępne w 5 językach oraz w wersji dla niesłyszących z transkrypcją na język migowy).

Teatr Stary dostępny będzie dla zwiedzających od 18 lipca do 16 sierpnia (z wyłączeniem wtorków oraz dni między 24 - 26.07) w godzinach 10:00 – 16:00.

 Zwiedzanie całego teatru z przewodnikiem w zorganizowanych grupach od 5 do 15 osób (większe grupy będą dzielone) możliwe będzie od pon. do pt. po uprzedniej telefonicznej rezerwacji terminu pod numerem 81 466 59 25 bądź pod adresem: zwiedzanie@teatrstary.eu.

 Ceny biletów:

Normalny: 8 PLN

Ulgowy (uczniowie, studenci, em eryci i renciści): 6 PLN

Dzieci do lat 6: wstęp bezpłatny

Czytaj więcej o: Teatr Stary
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna