Inne

Tektura zaprasza seniorów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 lutego 2010, 17:47

Przestrzeń Działań Twórczych "Tektura” zaprasza na poniedziałek (8.02) na kolejne spotkanie w ramach Tektura Senior Club.

Tektura Senior Club to oferta dla lublinian powyżej 65. roku życia. – Zapraszamy wszystkie osoby, które czują potrzebę uczestniczenia w życiu towarzyskim, mają ochotę na rozrywkę, pragną podzielić się doświadczeniem, podyskutować, potańczyć – mówią organizatorzy.

Organizatorzy proszą też klubowiczów o zabranie ze sobą ulubionych płyt winylowych, zdjęć, własnych wierszy, rękodzieła. – Przynoście wszystko, czym chcielibyście się pochwalić i o czym chcielibyście porozmawiać – zachęcają.

Stałymi punktami spotkań seniorów są potańcówka przy piosenkach Mieczysława Fogga, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej i innych gwiazd lat 40., 50. i 60. oraz rozmowy przy trzeszczącym ogniu w kominku i poczęstunek.

Jeśli chodzi o rozmowy, organizatorzy chcą polecić następującą tematykę: jak kiedyś bawiono się w Lublinie, jakie rozrywki kulturalne były dostępne dla mieszkańców i jak starsi czują się teraz w naszym mieście.

Tym razem w programie jest również parę całkowitych nowości. – Planujemy burzę mózgów, podział na sekcje tematyczne, ustawienie kalendarza wydarzeń na najbliższe miesiące – wyliczają ludzie z Tektury.

Start o 18. Adres: ul. Wieniawska 15A.

Wstęp bezpłatny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna