Inne

W Hadesie: 62. urodziny Molika

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 stycznia 2010, 07:57

Andrzej Molik, nowy bloger Dziennika Wschodniego, będzie w środę (20.01) obchodził swoje 62. urodziny. Znowu zrobi szaloną imprezę.

"Proponuję wielkie przeżycie artystyczne, kilka podmiotów wykonawczych stałych (wiecie, o kogo chodzi) i nowych, szczególne przeżycia kulinarne z zamówieniami a la carte, za które odpowiada ten każdy, który sobie życzy pojeść, ale także poczęstunek od firmy, niewątpliwy tłok przy pozyskiwaniu stolików i w ogóle śmieszne i straszne przeżycia” – czytamy w zaproszeniu na imprezę w Kawiarni Artystycznej "Hades”.

To będzie już dwunasta taka biba Andrzeja Molika, a dziesiąta w Hadesie. Pierwszą zorganizował jeszcze jako dziennikarz Kuriera Lubelskiego w 1999 roku na swoje 51 urodziny.

Molikowe balangi są nie tylko wydarzeniami towarzyskimi, ale także artystycznymi, szczególnie bogatymi w atrakcje muzyczne. Występują na nich znakomici, sympatyzujący z solenizantem artyści.

Regularnie albo prawie co roku na scenie pojawiają się bardowie z Federacji, zespół Czerwony Tulipan, Krystyna Szydłowska, Jagoda Naja i Dariusz Tokarzewski. Raz na parę lat udzielają się koncertowo Zbigniew Kowalczyk, Bazia Szot i Marcin Różycki.

Wszyscy wymienieni wystąpią w środę. Zadebiutują Elżbieta Kaczmarzyk-Janczak, Wątli Kołodzieje i Čači Vorba. Ponadto zapowiedzieli się ludzie teatru Anna Żak i Łukasz Witt-Michałowski.

Start o godz. 19. Adres: ul. Peowiaków 12. Wstęp tylko z zaproszeniem. Takie zaproszenie można zdobyć w konkursie w środowym, papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna