Inne

W Łęcznej i w Lublinie: Kabaretowo, galowo

  Edytuj ten wpis

Kabaret Młodych Panów oraz Ani Mru-Mru, Smile i Słoiczek Po Cukrze wystąpią w niedzielę (10.10) w Łęcznej i w Lublinie.

Kabaret Młodych Panów, Ani Mru-Mru i Smile to sami faceci, a Słoiczek Po Cukrze to dwie panie. Kabaret Młodych Panów jest z Rybnika, Słoiczek Po Cukrze jest z Zielonej Góry, a Ani Mru-Mru i Smile są z Lublina. Każda formacja ma swój własny styl.

Co łączy te kabarety? Wszystkie potrafią porządnie rozśmieszyć i wszystkimi zajmuje się Agencja Koncertowa "Max Media Art”. Lubelska firma postanowiła zaprezentować je lublinianom i łęcznianom w jednym wielkim widowisku zatytułowanym Galowy Wieczór Kabaretowy.

Na zwielokrotnione śmiechowisko złożą się oddzielne występy kabaretów, podczas których wykonają swoje bestsellerowe numery, a także prezentacje wspólnych skeczów i piosenek. W sumie publiczność będzie się mogła bawić przez trzy godziny.

W Łęcznej niedzielny show odbędzie się w ZS nr 2, ul. Jaśminowa 6. Początek o godz. 15.30. Bilety – w cenie 50 zł – do kupienia w biurze podróży Stanpol, ul. Stefanii Pawlak 3, tel. (81) 752 15 75.

W Lublinie agencja zaprasza do hali MOSiR, Al. Zygmuntowskie 4. Start o godz. 19.30. Bilety – po 40, 50 i 60 zł – do nabycia w biurze Max Media Art, ul. Głęboka 10 lok. 27, tel. (81) 533 04 82.

Bilety na oba wydarzenia można także zakupić na stronie www.biletynakabarety.pl.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna