Inne

W Lublinie trwa Tydzień Bibliotek

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 maja 2009, 14:17

Spotkania z pisarzami, kiermasz, pokaz zbiorów, panel dyskusyjny, konkursy i bookcrossing - takie i inne atrakcje zaplanowano do piątku dla lubelskich miłośników książek.

Po weekendowym uśpieniu Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego i Biblioteka UMCS zapraszają na kolejne pozycje rozpoczętego w miniony piątek Tygodnia Bibliotek.

W Łopacie już dziś o godz. 10 ponownie rusza kiermasz książek. Będzie działał na dziedzińcu codziennie do piątku z wyjątkiem czwartku. Biblioteka udostępnia tez specjalne miejsce w podcieniach na bookcrossing. Można w nim "uwolnić książkę” - dokonać wymiany przeczytanych książek na nowe, uwolnione przez innych czytelników.

Codziennie w godz. 11-13 na dziedzińcu będą spotkania z lubelskimi pisarzami, członkami Związku Literatów Polskich, Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i twórcami niezrzeszonymi.

Najatrakcyjniejsze spotkanie odbędzie się jednak w Galerii Zielonej. Jutro o godz. 17 zacznie się tu promocja nowej książki Małgorzaty Szejnert "Wyspa klucz”.

Biblioteka uniwersytecka organizuje dziś o 11 panel dyskusyjny "Czy to jeszcze horror? Literatura grozy i jej pogranicza”. Jutro warto wpaść tu o godz. 18 "Salon biblioteczny” w dźwiękowej oprawie uczniów PSM im. T. Szeligowskiego.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna