Inne

Warsztat: „Sąsiedzkie Portrety” w DDK Czuby Południowe

Dodano: 3 września 2016, 16:00
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Otwarta Pracownia Medialab zaprasza na warsztaty fotografii "Sąsiedzkie portrety" prowadzone przez Ignacego Tokarczyka, które będą odbywać się od 20 września do 6 października w DDK Czuby Południowe. Warsztaty pomogą zdobyć podstawowe umiejętności fotografowania. Uczestnicy poznają środki wyrazu i sposoby ich wykorzystywania w procesie powstawania wartościowego zdjęcia.

- Czy portret może być ciekawszy od selfie? Może! Na pierwszych w tym sezonie warsztatach Otwartej Pracowni Medialab przekonacie się, że czasem warto skierować obiektyw w przeciwnym kierunku niż własna fizjonomia. Wystarczy skupić się na innych, równie interesujących osobach - przekonują organizatorzy warsztatów.

Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób efektywnie korzystać z aparatu, który posiadają. Zaznajomią się z aspektami pracy z modelem. Nabędą też podstawowe umiejętności w obróbce cyfrowej. Powstające na zajęciach prace będą omawiane. Ze wspólnych fotografii mieszkańców na koniec powstanie portret dzielnicy Czuby Południowe.

Ignacy Tokarczyk - lublinianin, fotograf pasjonat, freelancer. Współpracuje z instytucjami kultury oraz agencjami reklamowymi. Prowadzi warsztaty fotograficzne dla dzieci oraz seniorów. Kluczem do tworzonych przez niego zdjęć jest prostota. Wśród wielu dziedzin fotografii ukochał przede wszystkim portret.

 

Warsztaty skierowane są do osób dorosłych i młodzieży od 15 roku życia.

Terminy spotkań: 20.09, 22.09, 27.09, 29.09, 4.10, 6.10, godz. 17.30-20.30.

Koszt uczestnictwa – 40 zł (płatne z góry za cały cykl warsztatowy.

Kontakt – a.kawka@ddkczubypoludniowe.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Uczestnicy warsztatu proszeni są o przyniesienie własnego sprzętu fotograficznego.

Czytaj więcej o: fotografia warsztaty DDK Czuby
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna