Inne

Warsztaty fotograficzne. Za darmo

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 lipca 2011, 15:28

 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę” i Stowarzyszenie Homo Faber zapraszają na Letnie Warsztaty Fotograficzne.

Warsztaty odbędą się w Lublinie w dniach 18-24 sierpnia, ale ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy właśnie się rozpoczęły, warto się pospieszyć. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 29 lipca.

Warsztaty adresowane są do tych osób, które interesują się fotografią, chcą poznać ciekawych ludzi, pracować z nimi nad wspólnym projektem fotograficznym, a także odkryć na nowo swoje miasto i lokalnych bohaterów.

Tematem będą ludzie ważni dla miasta, lokalni działacze, naukowcy, artyści, ci którzy zasługują na miano lokalnego bohatera lub bohaterki.

Organizatorzy liczą na udział w warsztatach młodzieży do lat 18. W programie warsztatów nauka posługiwania się cyfrowym aparatem fotograficznym w różnych warunkach, nauka montażu, robienie zdjęć z dźwiękiem w formie fotocastu. Zakończone zostaną przygotowanym przez uczestników pokazem zrobionych fotografii.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Polska.doc” realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę”, a Stowarzyszenie Homo Faber jest lubelskim partnerem projektu. Zgłoszenia w siedzibie stowarzyszenia przy Krakowskim Przedmieściu 39 (tel. 81 534 45 13).
Kmo.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna