Inne

Warsztaty i konkurs na urodziny DDK Węglin

Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin obchodzi w tym roku swoje 5. urodziny. Z tej okazji przygotowano twórcze warsztaty, połączone z wyjątkowym konkursem na projekt torby związanej z DDK Węglin. Na zwycięzcę czeka całoroczny karnet na wszystkie wydarzenia w placówce.

Na swoje piąte urodziny DDK Węglin zamierza udostępnić nowy gadżet promocyjny - wyjątkową torbę, której projekt zostanie wyłoniony w konkursie. Ponadto zrealizowane zostaną warsztaty twórcze, których uczestnicy zapoznają się z projektowaniem elementów graficznych oraz szyciem toreb materiałowych.

Pierwsze zajęcia odbędą się 21 października o godz. 17. Uczestnicy, pod okiem Moniki Mróz, będą projektować wzory toreb. - dowiemy się więcej o materiałach oraz poznamy sposoby przygotowywania form wykrojów do wykonanego projektu. Chwycimy za igłę i nitkę, będziemy ciąć, wymyślać, poprawiać, by ostatecznie wykonać projekt, a następnie uszyć „Torbę na 5!” - zachęcają organizatorzy.

Z kolei 22 października o godz. 10 będą miały miejsce warsztaty projektowania elementów graficznych. Uczestnicy zapoznają się z różnymi technikami plastycznymi, które pozwolą im na wyrażenie siebie i swoich możliwości twórczych. Zdobędą wiedzę teoretyczną na temat kompozycji, projektowania, koloru oraz wiedzę technologiczną na temat drukowania bezpośredniego cyfrowego DTG. Teorię przełożą od razu na praktykę, tworząc własną torbę. Projekty uczestników zostaną wydrukowane w firmie Lupla Design. Warsztaty poprowadzi Łukasz Prokop.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i związany bezpośrednio z konkursem.

 

Nagrodą dla autora lub autorów zwycięskiego projektu jest 12-miesięczny karnet na wszystkie odpłatne wydarzenia, odbywające się w DDK „Węglin” oraz wydawnictwa Instytucji.

Czytaj więcej o: konkurs DDK Węglin warsztaty
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna