Inne

Warsztaty z Kasią Baranowską w CrossFit Lublin

Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

29 październia o godz. 11.30 w CrossFit Lublin (ul. Zemborzycka 59) odbędą się warsztaty podnoszenia ciężarów, które poprowadzi utytułowana sportsmenka Katarzyna Baranowska.

Katarzyna Baranowska jest utytułowaną zawodniczką CrossFit, biorącą udział w międzynarodowych zawodach, takich jak Central Europe Throwdown, Lowlands Throwdown, czy French Throwdown.
Wielokrotnie stawała na podium. Obecnie nosi tytuł "The Fittest In Poland”. W kwalifikacjach do CrossFit Games w kategorii Open 2016 uplasowała się na 59. miejscu w Europie.

- Podczas warsztatów zajmiejmy się technikami ciężarowymi, mającymi na celu skuteczne wybicie sztangi (i nie tylko) nad głowę. Przepracujemy od podstaw technikę Split Jerk, poznamy szereg ćwiczeń korygujących tę najtrudniejszą z technik wybijania sztangi nad głowę - zachęcają organizatorzy.

Organizatorzy przekonują, że warsztaty pozwolą uczestnikom zyskać diagnozę własnej techniki, wyeliminować błędy i dowiedzieć się, jak należy ćwiczyć, poprawić swoje rekordy i zmotywować się do dalszej, systematycznej pracy.

Cena: 169 zł. 99 zł - Dla Klubowiczek i Klubowiczów CrossFit Lublin.

Czytaj więcej o: sport warsztaty CrossFit
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna