Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Inne

11 maja 2015 r.
21:18

Znane kabarety wystąpią w Lublinie. Rozśmieszą przed zamkiem

Autor: Zdjęcie autora toma
0 13 A A
4 lipca 2015 0:00
Wieczór kabaretowy w Lublinie poprowadzi Marcin Wójcik  z Ani Mru-Mru
Wieczór kabaretowy w Lublinie poprowadzi Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru

Czołówka polskiej sceny kabaretowej wystąpi 4 lipca na placu Zamkowym w Lublinie. Wieczór poprowadzi Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny, a transmisję przeprowadzi TVP 2.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Wydarzenie ma mieć formułę programu „Latający Klub Dwójki”. Marcin Wójcik zaprasza do Lublina Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju i inne kabarety, żeby podzielić się tym, co mamy ciekawego – mówi Artur Korgul, menadżer kabaretu Ani Mru-Mru i organizator Lubelskiej Nocy Kabaretowej.

Obok wymienionych satyryków na pl. Zamkowym pojawią się: Grupa MoCarta, Artur Andrus z zespołem, Formacja Chatelet oraz kabarety Ciach, Czesuaf, Chyba i K2. Na scenie w komplecie wystąpi także kabaret Ani Mru-Mru.

– Transmisja telewizyjna rozpocznie się o godz. 20 i z przerwami potrwa cztery godziny. Szykujemy też niespodziankę muzyczną – zdradza Korgul.

Lubelska Noc Kabaretowa ma być okazją do promocji naszego regionu. Władze województwa liczą, że wydarzenie przyciągnie przed telewizory miliony telewidzów, ale zachęci też do przyjazdu do Lublina wielu fanów kabaretu z całej Polski.

– Mamy jeden z najbardziej znanych kabaretów w kraju, ale na mapie wydarzeń kabaretowych do tej pory nie istnieliśmy. Prowadzimy rozmowy z Telewizją Polską, aby było to wydarzenie cykliczne – mówi Dariusz Donica, dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. – Telewidzowie będą mogli zobaczyć lubelskie Stare Miasto i zamek. Emitowane będą także spoty, na których pokażemy inne atrakcje turystyczne naszego regionu – dodaje.

Województwo lubelskie na organizację imprezy wyda ok. 400 tys. zł.

Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 lipca 2015 o 11:06
Totalna Porażka,żenua.Dno i wodorosty.Jestem zawiedziony poziomem kabaretów a Pan Górski I wójcik stracili wnę
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 21:06
Impreza super dla VIP -ow , naglosnienie do d..y
Avatar
Bożena z Lbna / 4 lipca 2015 o 15:39
Co prawda nie ma tutaj wzmianki o Smile,ale powinni być,bo zapowiadali się na TVP Rozrywka,ze będą tu. Wczoraj późnym wieczorem,a własciwie w noc byłam przy Zamku i wszyscy mieli próbę. Rozmawiałam także z osobami z informacji(słuzba informacyjna) i pewna osoba powiedziała,że krzesełka są dla"vipów z wejściówkami (są ogrodzone bramkami), cokolwiek to nie znaczy,bo przecież wejście jest darmowe. Co prawda powiedziano też,że mogą też dostawić jakieś siedzenia,ale czy dla wszystkich? Kto to wie? Pozdrawiam wszystkich wybierających się na Lubelską Noc Kabaretową,życząc wspaniałej zabawy.
Co prawda nie ma tutaj wzmianki o Smile,ale powinni być,bo zapowiadali się na TVP Rozrywka,ze będą tu. Wczoraj późnym wieczorem,a własciwie w noc byłam przy Zamku i wszyscy mieli próbę. Rozmawiałam także z osobami z informacji(słuzba informacyjna) i pewna osoba powiedziała,że krzesełka są dla"vipów z wejściówkami (są ogrodzone bramkami), cokolwiek to nie znaczy,bo przecież wejście jest darmowe. Co prawda powiedziano też,że mogą też dostawić jakieś siedzenia,ale czy dla wszystkich? Kto to wie? Pozdrawiam wszystkich wybierających się na L... rozwiń
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 13:23
o której sie zaczyna??
Avatar
Gość / 3 lipca 2015 o 10:00
no a Smile?? ja myslalam ze tez beda i tak na nich czekalam a tu ujnia :)
Avatar
kacprowsky1999 / 2 lipca 2015 o 22:34
Zaczyna sie o 20 lawki prawdopodobnie będą ale mogę się mylić jednak z drugiej strony powinni poustawiać wszędzie. Guest
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 21:09
o 22 sie zaczyna?
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 19:06
A od której to się zaczyna?
Avatar
Gość / 12 maja 2015 o 10:41
Całość powinna rozpocząć Msza Święta! Ha ha Hi hi hi Ha ha Hi hi
Avatar
Gość / 12 maja 2015 o 09:52
kto to pomyślał aby robić konflikt interesów?....na Placu Zamkowym Kabareton...a w tym czasie na Arenie Lublin mecze Turnieju Lotto....ja bym chciał pójść na to i na to...co mam zrobić?
Avatar
Gość / 5 lipca 2015 o 11:06
Totalna Porażka,żenua.Dno i wodorosty.Jestem zawiedziony poziomem kabaretów a Pan Górski I wójcik stracili wnę
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 21:06
Impreza super dla VIP -ow , naglosnienie do d..y
Avatar
Bożena z Lbna / 4 lipca 2015 o 15:39
Co prawda nie ma tutaj wzmianki o Smile,ale powinni być,bo zapowiadali się na TVP Rozrywka,ze będą tu. Wczoraj późnym wieczorem,a własciwie w noc byłam przy Zamku i wszyscy mieli próbę. Rozmawiałam także z osobami z informacji(słuzba informacyjna) i pewna osoba powiedziała,że krzesełka są dla"vipów z wejściówkami (są ogrodzone bramkami), cokolwiek to nie znaczy,bo przecież wejście jest darmowe. Co prawda powiedziano też,że mogą też dostawić jakieś siedzenia,ale czy dla wszystkich? Kto to wie? Pozdrawiam wszystkich wybierających się na Lubelską Noc Kabaretową,życząc wspaniałej zabawy.
Co prawda nie ma tutaj wzmianki o Smile,ale powinni być,bo zapowiadali się na TVP Rozrywka,ze będą tu. Wczoraj późnym wieczorem,a własciwie w noc byłam przy Zamku i wszyscy mieli próbę. Rozmawiałam także z osobami z informacji(słuzba informacyjna) i pewna osoba powiedziała,że krzesełka są dla"vipów z wejściówkami (są ogrodzone bramkami), cokolwiek to nie znaczy,bo przecież wejście jest darmowe. Co prawda powiedziano też,że mogą też dostawić jakieś siedzenia,ale czy dla wszystkich? Kto to wie? Pozdrawiam wszystkich wybierających się na L... rozwiń
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 13:23
o której sie zaczyna??
Avatar
Gość / 3 lipca 2015 o 10:00
no a Smile?? ja myslalam ze tez beda i tak na nich czekalam a tu ujnia :)
Avatar
kacprowsky1999 / 2 lipca 2015 o 22:34
Zaczyna sie o 20 lawki prawdopodobnie będą ale mogę się mylić jednak z drugiej strony powinni poustawiać wszędzie. Guest
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 21:09
o 22 sie zaczyna?
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 19:06
A od której to się zaczyna?
Avatar
Gość / 12 maja 2015 o 10:41
Całość powinna rozpocząć Msza Święta! Ha ha Hi hi hi Ha ha Hi hi
Avatar
Gość / 12 maja 2015 o 09:52
kto to pomyślał aby robić konflikt interesów?....na Placu Zamkowym Kabareton...a w tym czasie na Arenie Lublin mecze Turnieju Lotto....ja bym chciał pójść na to i na to...co mam zrobić?
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 0

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 9 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 17:13 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 17:13 [RELACJA NA ŻYWO] 1 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 3 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 18 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 23 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 7

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Kalendarz
maj 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Wkrótce
Najbliższe wydarzenia
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.