Kino

"Baby są jakieś inne": W Bajce odtwórca roli Miauczyńskiego

  Edytuj ten wpis

Adam Woronowicz
Adam Woronowicz

Od weekendu można oglądać najnowszy film Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne”. W poniedziałek (17.10) kino Bajka w Lublinie zaprasza na specjalny pokaz filmu połączony ze spotkaniem z Adamem Woronowiczem (na zdjęciu).

Woronowicz gra Adasia Miauczyńskiego, głównego bohatera, którego losy śledzimy w większości filmów Koterskiego. Tym razem Miauczyński jedzie samochodem z Drugim (w tej roli Robert Więckiewicz) i w czasie podróży obaj dyskutują o kobietach.

"Baby są jakieś inne” to najnowsza rozprawa Koterskiego – mistrza dialogów – ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn. Jak recenzują media i internauci raczej chwaląc film – rechot słychać na widowni. Ale to rechot z wulgaryzmów. Problem głębszy, niestety, do większości widzów nie dociera.

Specjalny pokaz w Bajce zaczyna się o 20.30, spotkanie z Adamem Woronowiczem po seansie. Bilety kosztują 12 złotych. Na ekran kina przy Radziszewskiego 8, film wejdzie od najbliższego piątku.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (17 października 2011 o 10:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A co innego ma dotrzeć do tego zidiociałego społeczeństwa. Jakiś przekaz, wnioski? Czy komuś to jest potrzebne? Grunt to się dobrze bawić a dobra zabawa nie wymaga myślenia.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna