Kino

Repertuar kin i teatrów w długi weekend w Lublinie i regionie (29.12.17-01.01.18)

Dodano: 29 grudnia 2017, 08:22
Autor: Damian Drabik

(fot. kadr z filmu)

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni kinowy weekend w tym roku. Jedną z kluczowych premier piątku będzie remake kultowego filmu z lat 90. - Jumanji. Ponadto lokalne placówki oferują sylwestrowe maratony filmowe, koncerty i spektakle.Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA PONIEDZIAŁEK 29 grudnia – 1 stycznia             

TEATRY:

TEATR im. J. OSTERWY (ul. Narutowicza 17): SOBOTA: Prawda – 19.00 NIEDZIELA: Prawda – 18.00, 20.00

TEATR im. H.Ch. ANDERSENA (plac Teatralny 1): brak spektakli

TEATR MUZYCZNY (ul. Skłodowskiej-Curie 5): NIEDZIELA: WinyLOVE Story – 18.00, 21.00

TEATR STARY (ul. Jezuicka 18): PIĄTEK: Pokaz filmów świątecznych – 11.00, 17.00 NIEDZIELA: Koncert Moniki Urlik – 21.00

TEATR CENTRUM KULTURY (ul. Peowiaków 12): PIĄTEK: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek – 17.00

FILHARMONIA LUBELSKA (ul. Skłodowskiej-Curie 5): NIEDZIELA: Koncert Sylwestrowy – 18.00 PONIEDZIAŁEK: Koncert Noworoczny – 17.00

KINA:

CINEMA CITY PLAZA LUBLIN (ul. Lipowa 13): PIĄTEK: Bękarty – 17.15, 19.45, 22.15; Coco – 10.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 10.30, 12.50, 16.00, 19.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D Napisy – 13.40, 16.50, 20.00, 22.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 11.10, 14.20, 17.30, 20.40; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 12.00, 15.10, 18.20; Jumanji: Przygoda w dżungli – 11.30, 14.00, 16.20, 18.50; Król rozrywki – 12.30, 17.00, 19.15, 21.30; Listy do M. 3 – 20.15; Magiczna zima Muminków – 10.00, 13.20, 15.20; Mikołaj i spółka – 10.20; Morderstwo w Orient Expressie – 21.20; Najlepszy – 22.30; Paddington 2 – 11.15, 13.30, 15.45, 18.00; Pierwsza gwiazdka – 11.20; Pitch Perfect 3 – 14.50, 21.10 SOBOTA: Bękarty – 17.15, 19.45, 22.15; Coco – 10.30; Fernando – 14.40; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 10.30, 12.50, 16.00, 19.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D Napisy – 13.40, 16.50, 20.00, 22.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 11.10, 14.20, 17.30, 20.40; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 15.10, 18.20; Jumanji: Przygoda w dżungli – 11.30, 14.00, 16.20, 18.50; Król rozrywki – 12.30, 17.00, 19.15, 21.30; Listy do M. 3 – 20.15; Magiczna zima Muminków – 11.00, 13.20, 15.20; Mikołaj i spółka – 10.20; Morderstwo w Orient Expressie – 21.20; Najlepszy – 22.30; Paddington 2 – 11.15, 13.30, 15.45, 18.00; Pierwsza gwiazdka – 11.20; Pitch Perfect 3 – 13.00, 21.10 NIEDZIELA: Coco – 10.30; Fernando – 14.40; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 10.30, 12.50, 16.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D Napisy – 13.40; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 11.10, 14.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 12.00, 15.10; Jumanji: Przygoda w dżungli – 11.30, 14.00; Król rozrywki – 12.30; Magiczna zima Muminków – 10.00, 13.20, 15.20; Mikołaj i spółka – 10.20; Paddington 2 – 11.15, 13.30, 15.45; Pierwsza gwiazdka – 11.20; Pitch Perfect 3 – 14.50 PONIEDZIAŁEK: Bękarty – 17.15, 19.45, 22.15; Fernando – 14.40; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing –16.00, 19.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D Napisy – 13.40, 16.50, 20.00, 22.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 14.20, 17.30, 20.40; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 15.10, 18.20; Jumanji: Przygoda w dżungli – 14.00, 16.20, 18.50; Król rozrywki – 17.00, 19.15, 21.30; Listy do M. 3 – 20.15; Magiczna zima Muminków – 13.20, 15.20; Morderstwo w Orient Expressie – 21.20; Najlepszy – 22.30; Paddington 2 – 13.30, 15.45, 18.00; Pitch Perfect 3 – 13.00, 21.10

CINEMA CITY FELICITY LUBLIN (al. Wincentego Witosa 32): PIĄTEK: Barbie: Delfiny z magicznej wyspy – 10.00; Bękarty – 14.00, 18.30, 21.30 Cicha noc – 15.50; Coco – 10.00, 12.20; Dżungla – 20.20, 22.10; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 12.40, 15.40, 18.50; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 11.50, 18.10, 21.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 11.00, 14.10, 17.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 15.00, 20.30; Gwiezdne Wojny 3D 4DX dubbing – 10.00, 13.10, 16.20; Gwiezdne Wojny 3D 4DX napisy – 19.30, 22.30; Jumanji: Przygoda w dżungli – 11.30, 14.40, 17.10, 19.40; Król rozrywki – 11.10, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Listy do M. 3 – 13.30, 18.00; Magiczna zima Muminków – 11.20, 13.20, 16.30; Morderstwo w Orient Expressie – 21.15; Paddington 2 – 10.00, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00; Pierwsza gwiazdka – 10.30 SOBOTA: Barbie: Delfiny z magicznej wyspy – 10.00; Bękarty – 14.00, 18.30, 21.30; Coco – 10.00, 12.20; Dżungla – 20.30, 22.10; Fernando – 15.50; Gotowi na wszystko. Exterminator – 18.10; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 12.40, 15.40, 18.50; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 11.50, 18.10, 21.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 11.00, 14.10, 17.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 15.00, 20.30; Gwiezdne Wojny 3D 4DX dubbing – 10.00, 13.10, 16.20; Gwiezdne Wojny 3D 4DX napisy – 19.30, 22.30; Jumanji: Przygoda w dżungli – 11.30, 14.40, 17.10, 19.40; Król rozrywki – 11.10, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Listy do M. 3 – 13.30; Magiczna zima Muminków – 11.20, 13.20, 16.30; Morderstwo w Orient Expressie – 21.15; Paddington 2 – 10.00, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00; Pierwsza gwiazdka – 10.30 NIEDZIELA: Barbie: Delfiny z magicznej wyspy – 10.00; Bękarty – 14.00; Coco – 10.00, 12.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 12.40, 15.40; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 11.50; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 11.00, 14.10; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 15.00; Gwiezdne Wojny 3D 4DX dubbing – 10.00, 13.10; Jumanji: Przygoda w dżungli – 11.30, 14.40; Król rozrywki – 11.10, 15.20; Listy do M. 3 – 13.30; Magiczna zima Muminków – 11.20, 13.20; Paddington 2 – 10.00, 12.15, 14.30; Pierwsza gwiazdka – 10.30 PONIEDZIAŁEK: Bękarty – 14.00, 18.30, 21.00; Dżungla – 20.30, 22.10; Fernando – 15.50; Gotowi na wszystko. Exterminator – 18.10; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 15.40, 18.50; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 18.10, 21.20, 22.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 14.10, 17.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 15.00, 20.30; Gwiezdne Wojny 3D 4DX dubbing – 13.10, 16.20; Gwiezdne Wojny 3D 4DX napisy – 19.30, 22.30; Jumanji: Przygoda w dżungli – 14.40, 17.10, 19.40; Król rozrywki – 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Listy do M. 3 – 13.30; Magiczna zima Muminków – 13.20, 16.30; Morderstwo w Orient Expressie – 21.15; Paddington 2 – 14.30, 16.45, 19.00

MULTIKINO GALERIA OLIMP (Al. Spółdzielczości Pracy 36): PIĄTEK: Bękarty – 20.35; Coco – 10.50, 13.25; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 10.00, 13.10, 16.20, 18.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 15.10, 17.20, 19.30, 20.30, 21.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 12.00; Jumanji: Przygoda w dżungli – 12.15, 14.50, 17.25, 20.00; Król rozrywki – 13.10, 15.30, 17.50, 20.10; Listy do M. 3 – 15.00, 17.25, 19.50; Magiczna zima Muminków – 10.15, 15.45; Mikołaj i spółka – 10.25, 12.45; Morderstwo w Orient Expressie – 17.45; Najlepszy – 20.20; Paddington 2 – 10.20, 11.10, 12.40, 13.30, 15.00, 15.50, 18.10; Pierwsza gwiazdka – 11.30 SOBOTA: Bękarty – 20.35; Coco – 10.50, 13.25; Fernando – 15.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 10.00, 13.10, 16.20, 18.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 15.10, 17.20, 19.30, 20.30, 21.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 12.00; Jumanji: Przygoda w dżungli – 12.15, 14.50, 17.25, 20.00; Król rozrywki – 13.10, 15.30, 17.50, 20.10; Listy do M. 3 – 17.25, 19.50; Magiczna zima Muminków – 10.15, 15.45; Mikołaj i spółka – 10.25, 12.45; Morderstwo w Orient Expressie – 17.45; Najlepszy – 20.20; Paddington 2 – 10.20, 11.10, 12.40, 13.30, 15.00, 15.50, 18.10; Pierwsza gwiazdka – 11.20; Poranki: Strażak Sam – 10.30 NIEDZIELA: Bękarty – 15.25; Coco – 10.00, 13.05; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 10.00, 13.10, 16.20, 18.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 15.20, 16.50, 20.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 12.00; Jumanji: Przygoda w dżungli – 12.20, 14.55, 17.30, 20.05; Król rozrywki – 13.10, 15.30, 17.50, 20.10; Listy do M. 3 – 14.30, 17.00; Magiczna zima Muminków – 10.10; Mikołaj i spółka – 10.00, 12.15; National Theatre Live – 18.00; Paddington 2 – 10.20, 11.10, 12.10, 13.30, 14.30, 15.50, 17.00; Pierwsza gwiazdka – 11.00; Poranki: Strażak Sam – 10.30 Sylwester: Gotowi na wszystko i Żyj pełnią życia – 19.30 PONIEDZIAŁEK: Bękarty – 20.35; Coco – 13.25; Fernando – 15.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 13.10, 16.20, 18.20; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 15.10, 17.20, 19.30, 20.30, 21.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 12.00; Jumanji: Przygoda w dżungli – 12.15, 14.50, 17.25, 20.00; Król rozrywki – 13.10, 15.30, 17.50, 20.10; Listy do M. 3 – 17.25, 19.50; Magiczna zima Muminków – 15.45; Mikołaj i spółka – 12.45; Morderstwo w Orient Expressie – 17.45; Najlepszy – 20.20; Paddington 2 – 12.40, 13.30, 15.00, 15.50, 18.10

KINO BAJKA (ul. Radziszewskiego 8): PIĄTEK SOBOTA: Beksińscy. Album wideofoniczny – 14.45; I tak cię kocham – 17.45, 20.00; Magiczna zima Muminków – 13.15, 16.30 NIEDZIELA: Magiczna zima Muminków – 11.30, 13.00; Maraton Sylwestrowy – 19.00

KINO CHATKI ŻAKA (ul. Radziszewskiego 16): brak seansów

KINO GRAŻYNA (ul. Wallenroda 4a): brak seansów

DKF 16 (ul. Kiepury 5a): PIĄTEK: Najlepszy – 15.00; Cicha noc – 17.15

CENTRUM KULTURY LUBLIN (ul. Peowiaków 12): brak seansów

PUŁAWY – SYBILLA (Al. Partyzantów 6): PIĄTEK SOBOTA: Coco – 12.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 18.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 21.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 15.00 NIEDZIELA: Coco – 12.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 14.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 17.30; Noc Sylwestrowa – 22.00 PONIEDZIAŁEK: Coco – 12.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 18.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 21.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 15.00

BIAŁA PODLASKA – MERKURY (ul. Brzeska 43): PIĄTEK SOBOTA: Bękarty – 21.15; Gotowi na wszystko. Exterminator – 19.00; Paddington 2 – 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 NIEDZIELA: Bękarty – 19.45; Maraton Sylwestrowy – 22.00; Paddington 2 – 13.45, 15.45, 17.45 PONIEDZIAŁEK: Bękarty – 20.15; Gotowi na wszystko. Exterminator – 18.00; Paddington 2 – 14.00, 16.00

ZAMOŚĆ – STYLOWY (ul. Odrodzenia 9): PIĄTEK SOBOTA: Dżungla – 20.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 13.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 17.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 13.45; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 20.15; Listy do M. 3 – 18.15; Magiczna zima Muminków – 12.00, 14.15, 16.00; Paddington 2 – 12.00, 13.45, 16.00, 18.15; Pitch Perfect 3 – 16.00, 18.00, 20.00 NIEDZIELA: Dżungla – 20.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 12.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 20.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 13.15; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 16.30; Listy do M. 3 – 17.30; Magiczna zima Muminków – 14.15, 16.00; Paddington 2 – 12.00, 13.45, 16.00, 18.15; Pitch Perfect 3 – 15.30, 18.00, 20.00; Wieczór Sylwestrowy – 19.30 PONIEDZIAŁEK: Dżungla – 20.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 13.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D napisy – 17.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 13.45; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 20.15; Listy do M. 3 – 18.15; Magiczna zima Muminków – 12.00, 14.15, 16.00; Manifesto – 19.00; Paddington 2 – 12.00, 13.45, 16.00, 18.15; Pitch Perfect 3 – 16.00, 18.00, 20.00

ŚWIDNIK – LOT (Al. Lotników Polskich 24): PIĄTEK SOBOTA: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 17.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 20.00 NIEDZIELA: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 13.30; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 16.30 PONIEDZIAŁEK: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 2D dubbing – 17.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 20.00

CHEŁM – CKF ZORZA (ul. Strażacka 2): PIĄTEK: Na karuzeli życia – 18.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni  Jedi 2D napisy – 14.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 20.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 17.00; Kumple z dżungli – 16.00; Morderstwo w hotelu Hilton – 20.15 SOBOTA: Na karuzeli życia – 11.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni  Jedi 2D napisy – 17.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 14.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 20.00; Kumple z dżungli – 14.00; Morderstwo w hotelu Hilton – 18.15; Światowe Koncerty – Michael Jackson – 12.00 NIEDZIELA: : Na karuzeli życia – 17.15; Gwiezdne Wojny: Ostatni  Jedi 2D dubbing – 13.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 16.00; Kumple z dżungli – 13.00; Morderstwo w hotelu Hilton – 15.00 PONIEDZIAŁEK: Gwiezdne Wojny: Ostatni  Jedi 2D napisy – 20.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D dubbing – 14.00; Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D napisy – 17.00

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna