Kino

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (11-13.08)

Dodano: 10 sierpnia 2017, 10:34
Autor: Damian Drabik

(fot. kadr z filmu)

Co Gdzie Kiedy. Od piątku na ekranach lubelskich kin będzie można oglądać długo wyczekiwaną adaptację prozy Stephena Kinga - Mroczna wieża z udziałem Idrisa Elby i Matthew McConaugheya. Prezentujemy repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie na nadchodzący weekend.

PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA 11 sierpnia – 13 sierpnia

TEATRY:

TEATR im. J. OSTERWY (ul. Narutowicza 17): brak spektakli

TEATR im. H.Ch. ANDERSENA (plac Teatralny 1): brak spektakli

TEATR MUZYCZNY (ul. Skłodowskiej-Curie 5): brak spektakli

TEATR STARY (ul. Jezuicka 18): brak spektakli

TEATR CENTRUM KULTURY (ul. Peowiaków 12): PIĄTEK: Koncert: Marek Dyjak & Goście – 20.30 NIEDZIELA: Improwizowana Księżniczka – 17.00

DZIEDZINIEC ZAMKU LUBELSKIEGO  (ul. Zamkowa 9): SOBOTA NIEDZIELA: Sen o mieście – 21.00

FILHARMONIA LUBELSKA (ul. Skłodowskiej-Curie 5): brak koncertów

KINA:

CINEMA CITY PLAZA LUBLIN (ul. Lipowa 13): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Annabelle: Narodziny zła – 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Atomic Blonde – 21.40; Auta 3 – 10.20; Babskie Wakacje – 20.00; Baby Driver – 22.00; Dunkierka – 13.40, 18.30, 20.50; Gang Wiewióra 2 – 12.00, 16.20; Gru, Dru i Minionki – 11.00, 13.00, 16.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film – 10.00, 14.10; Kedi – sekretne życie kotów – 18.00; Mała Wielka Stopa – 10.10, 21.10; Moje wakacje z Rudym – 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30 Mroczna wieża – 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20; Niedoparki – 11.30, 13.30, 15.30, 17.30; Rock Dog – 11.40; Valerian i miasto tysiąca planet 3D dubbing – 13.10, 17.30; Valerian i miasto tysiąca planet 3D napisy – 20.20; Valerian i miasto tysiąca planet 2D dubbing – 10.20, 16.00; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 18.50; Volta – 15.10, 19.30, 21.50; Wojna o Planetę Małp – 20.30

CINEMA CITY FELICITY LUBLIN (al. Wincentego Witosa 32): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Alibi.com – 19.10; Annabelle: Narodziny zła 2D – 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Annabelle: Narodziny Zła 4DX – 13.40, 18.50, 21.10; Atomic Blonde – 21.20; Auta 3 – 10.40; Babskie wakacje – 19.30, 21.30; Dunkierka – 16.00, 18.20, 20.40; Gang Wiewióra 2 – 12.40, 17.10; Gru, Dru i Minionki – 11.00, 13.00, 15.00, 17.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film – 10.50; Mała Wielka Stopa – 10.00, 12.00, 14.00; Moje wakacje z Rudym – 11.30, 13.30, 15.30, 17.30; Mroczna wieża – 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Niedoparki – 10.30, 12.30, 14.30, 16.30; Spider-Man: Homecoming dubbing – 11.00; Valerian i miasto tysiąca planet 3D 4DX dubbing – 10.50; Valerian i miasto tysiąca planet 3D 4DX napisy – 16.00; Valerian i miasto tysiąca planet 2D dubbing – 11.50, 14.40, 17.30; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 20.20; Volta – 21.10; Wojna o Planetę Małp – 18.30; Zawsze jest czas na miłość – 14.50, 19.00, 21.20

MULTIKINO GALERIA OLIMP (Al. Spółdzielczości Pracy 36): PIĄTEK: Annabelle: Narodziny Zła – 14.00, 16.30, 19.00, 22.25; Atomic Blonde – 20.25; Babskie wakacje – 13.00; Dunkierka – 14.35, 19.25, 21.50, 23.00; ENEMEF: Noc Horrorów – 22.00; Gang Wiewióra 2 – 10.15, 12.25, 17.00; Gru, Dru i Minionki – 11.20, 13.40, 15.50, 18.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film – 10.25, 12.30; Mała Wielka Stopa – 10.35, 15.05, 17.15; Moje wakacje z Rudym – 10.00, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20; Mroczna Wieża – 14.00, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Spider-Man: Homecoming dubbing – 11.10, 20.10; Valerian i miasto tysiąca planet 3D napisy – 14.30, 20.30; Valerian i miasto tysiąca planet 3D dubbing – 11.30, 17.30; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 19.30, 23.25; Valerian i miasto tysiąca planet 2D dubbing – 10.30; Volta – 14.35, 17.00, 19.10, 22.55 SOBOTA: Annabelle: Narodziny Zła – 13.55, 16.20, 18.45, 21.10; Atomic Blonde – 20.25; Babskie wakacje – 13.00; Dunkierka – 15.00, 19.25, 21.50; Festiwal Nie Bój Się Marzyć: Aladyn – 10.00, 12.00; Gang Wiewióra 2 – 10.15, 12.25, 17.25; Gru, Dru i Minionki – 11.20, 13.40, 15.50, 18.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film – 10.45, 12.55; Mała Wielka Stopa – 15.05, 17.15; Moje wakacje z Rudym – 10.00, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20; Mroczna Wieża – 14.00, 16.20, 18.30, 20.40; Spider-Man: Homecoming dubbing – 10.10, 20.10; Valerian i miasto tysiąca planet 3D napisy – 14.30, 19.30; Valerian i miasto tysiąca planet 3D dubbing – 11.30; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 20.30; Valerian i miasto tysiąca planet 2D dubbing – 10.30, 17.30; Volta – 14.35, 17.00, 19.35, 22.00 NIEDZIELA: Annabelle: Narodziny Zła – 13.55, 16.20, 18.45, 21.10; Atomic Blonde – 20.25; Babskie wakacje – 13.00; Dunkierka – 15.00, 19.25, 21.50; Festiwal Nie Bój Się Marzyć: Aladyn – 10.00, 12.00; Gang Wiewióra 2 – 10.15, 12.25, 17.25; Gru, Dru i Minionki – 11.20, 13.40, 15.50, 18.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film – 12.55; Mała Wielka Stopa – 10.50, 15.05, 17.15; Moje wakacje z Rudym – 10.00, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20; Mroczna Wieża – 14.00, 16.20, 18.30, 20.40; Spider-Man: Homecoming dubbing – 10.10, 20.10; Valerian i miasto tysiąca planet 3D napisy – 14.30, 19.30; Valerian i miasto tysiąca planet 3D dubbing – 11.30, 17.30; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 20.30; Valerian i miasto tysiąca planet 2D dubbing – 10.30; Volta – 14.35, 17.00, 19.35, 22.00

KINO BAJKA (ul. Radziszewskiego 8): PIĄTEK: Niedoparki – 10.30; Frantz – 13.30, 20.30 Valerian i miasto tysiąca planet 3D dubbing – 15.30; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 18.00 SOBOTA NIEDZIELA: Niedoparki – 14.00; Valerian i miasto tysiąca planet 3D dubbing – 15.30; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 18.00; Frantz – 20.30

KINO CHATKI ŻAKA (ul. Radziszewskiego 16): brak seansów

KINO GRAŻYNA (ul. Wallenroda 4a): brak seansów

DKF 16 (ul. Kiepury 5a): SOBOTA: brak seansów

CENTRUM KULTURY LUBLIN (ul. Peowiaków 12): NIEDZIELA: Młodość – 21.00

KINO PERŁA (ul. Bernardyńska 15): PIĄTEK: Argentyna, Argentyna – 21.15 SOBOTA: Obywatel Roku – 21.15 NIEDZIELA: Dziewczyna warta grzechu – 21.15

PUŁAWY – SYBILLA (Al. Partyzantów 6): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Annabelle: Narodziny zła – 17.00, 21.15; Moje wakacje z Rudym – 15.15; Valerian i miasto tysiąca planet dubbing – 12.45; Valerian i miasto tysiąca planet napisy – 19.00

BIAŁA PODLASKA – MERKURY (ul. Brzeska 43): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Annabelle: Narodziny zła – 21.00; Babskie wakacje – 19.15; Dunkierka – 17.15; Mała wielka stopa – 12.00; Moje wakacje z Rudym – 15.30; Niedoparki – 13.45

ZAMOŚĆ – STYLOWY (ul. Odrodzenia 9): PIĄTEK: Annabelle: Narodziny zła – 14.00, 18.15, 20.30; Kedi – sekretne życie kotów – 17.30, 19.30; Mała Wielka Stopa – 10.00, 12.00, 16.15; Moje wakacje z Rudym – 13.00, 17.00; Mroczna Wieża – 15.00, 19.00, 21.00; Valerian i miasto tysiąca planet 3D dubbing – 12.15; Valerian i miasto tysiąca planet 3D napisy – 17.45; Valerian i miasto tysiąca planet 2D dubbing – 15.00; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 20.30 SOBOTA: Annabelle: Narodziny zła – 14.00, 18.15, 20.30; Kedi – sekretne życie kotów – 17.30, 19.30; Mała Wielka Stopa – 12.00, 16.15; Moje wakacje z Rudym – 13.00, 17.00; Mroczna Wieża – 15.00, 19.00, 21.00; Valerian i miasto tysiąca planet 3D dubbing – 12.15; Valerian i miasto tysiąca planet 3D napisy – 17.45; Valerian i miasto tysiąca planet 2D dubbing – 15.00; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 20.30 NIEDZIELA: Annabelle: Narodziny zła – 14.00, 18.15, 20.30; Fatima. Ostatnia tajemnica – 16.15; Kedi – sekretne życie kotów – 17.30, 19.30; Mała Wielka Stopa – 12.00; Moje wakacje z Rudym – 13.00, 17.00; Mroczna Wieża – 15.00, 19.00, 21.00; Valerian i miasto tysiąca planet 3D dubbing – 12.15; Valerian i miasto tysiąca planet 3D napisy – 17.45; Valerian i miasto tysiąca planet 2D dubbing – 15.00; Valerian i miasto tysiąca planet 2D napisy – 20.30

ŚWIDNIK – LOT (Al. Lotników Polskich 24): PIĄTEK: Mała Wielka Stopa – 10.00, 16.00; W starym, dobrym stylu – 17.45; Dunkierka – 20.00 SOBOTA NIEDZIELA: Mała Wielka Stopa – 15.00; W starym, dobrym stylu – 17.00; Dunkierka – 19.15

CHEŁM – CKF ZORZA (ul. Strażacka 2): PIĄTEK: Baby Driver – 20.30; Dunkierka – 18.00; Mała Wielka Stopa – 14.00, 16.00 SOBOTA: Baby Driver – 18.00; Dunkierka – 20.30; Enklawa – 16.00; Mała Wielka Stopa – 12.00, 14.00 NIEDZIELA: Baby Driver – 20.30; Dunkierka – 16.00; Enklawa – 18.30; Mała Wielka Stopa – 12.00, 14.00

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
CGK - aplikacja mobilna