Kino

Tani poniedziałek w kinie Bajka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 września 2010, 14:07

"Czeski błąd", "Niewinna", "Nie oglądaj" - te filmy można zobaczyć w kinie Bajka. Jak w każdy poniedziałek, bilety kosztują dziś tylko 10 złotych.

Seanse czeskiej komedii obyczajowej "Czeski błąd" o godz. 15:15 i 18:45.

W filmach Jana Hřebejka świat nie jest idealny. Ona i On wpadają w pułapkę własnych tajemnic i niedomówień. Jeden skrywany przez całe życie sekret rozsypuje poukładane i, wydawałoby się, szczęśliwe życie kilku osób. Ludek ukrywa przed żoną romans z koleżanką z pracy. Kiedy prawda o jego zdradzie ma wyjść na jaw, zbieg okoliczności sprawia, że odkrywa on największą tajemnicę swojego teścia.
„Czeski błąd” reż. Jan Hrebejk - RECENZJA

O godz. 17.10 amerykański thriller "Niewinna"

Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością żony. Planuje poznać Ralpha i go zabić.

A o godz. 20:30 francuski thiller psychologiczny "Nie oglądaj się"

Jeanne (Sophie Marceau) zagłębiona w pisaniu pierwszej powieści, zauważa tajemnicze zmiany zachodzące wokół niej, także swoje zmieniające się ciało. Jej otoczenie zdaje się tego nie dostrzegać. Wzburzona, odkrywa u swojej matki fotografię, która ją naprowadza na ślad kobiety we Włoszech. Od tej chwili, zmieniona Jeanne (Monica Bellucci), znajduje tam klucz do tajemniczej przeszłości.

Opisy filmów za wilmweb.pl

Kino Bajka mieści się przy ul. Radziszewskiego 8 w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna