Kino

Tani poniedziałek w Kinie Bajka

  Edytuj ten wpis

W każdy poniedziałek w kinie przy ul. Radziszewskiego w Lublinie, bilet na sens kosztuje tylko 10 zł. Dziś na ekranie trzy tytuły: "Śluby panieńskie", "Essential Killing" i "Zły porucznik".

Dziś, w ramach taniego poniedziałku, można zobaczyć:

"Śluby panieńskie" - godz. 15.00
Komedia,kostiumowy/ Polska/ 2010/ reż. Filip Bajon/ 100'

Albin (Borys Szyc) i Gustaw (Maciej Stuhr) to niegrzeczni faceci, którzy próbują za wszelką cenę uwieść spiskujące przeciw mężczyznom panny - Anielę (Anna Cieślak) i Klarę (Marta Żmuda Trzebiatowska). Jednak tym razem poszukiwacze mocnych miłosnych wrażeń i słabych kobiecych punktów trafiają na ekstremalnie trudne przeciwniczki.
"Essential Killing" , godz. 17.00, 18.45
Thriller wojenny /Irlandia, Norwegia, Polska, Węgry/ 2009/ reż. Jerzy Skolimowski/ 83'

Trwa wojna w Afganistanie. Mohammed (Vincent Gallo) zabija trzech amerykańskich żołnierzy, wkrótce zostaje schwytany przez Amerykanów. Trafia do jednej z tajnych baz w Europie, gdzie jest przesłuchiwany. Bohaterowi udaje się uciec z więzienia. Rozpoczyna się za nim pościg, a Mohammed będzie musiał poradzić sobie w zupełnie nieznanym mu miejscu.
"Zły porucznik" - godz. 20.30
(Bad Lieutenant) - dramat kryminalny/ USA/ 2009/ reż. Werner Herzog/ 122'

Spustoszony przez huragan Katrinę, Nowy Orlean to miejsce pracy Terence'a McDonagha, sierżanta policji, tytułowego bohatera nowego filmu Wernera Herzoga. Postać wykreowana przez Nicholasa Cage'a nadużywa narkotyków i alkoholu, traci pieniądze na hazard, zadaje się z prostytutkami, a w swojej pracy często przekracza kompetencje zwykłego gliny.Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed seansami w kasie kina przy ul. Radziszewskiego 8.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna