Koncerty

Afromental w Terespolu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 lipca 2012, 08:59

 (MACIEJ KACZANOWSKI/ARCHIWUM)
(MACIEJ KACZANOWSKI/ARCHIWUM)


Koncerty, zabawy dla najmłodszych, aukcja charytatywna. To tylko niektóre atrakcje, które będą czekać 22.07 na festynie – na stadionie miejskim – z cyklu „Niedziela w Terespolu”.

Jednym z najważniejszych wydarzeń w ramach imprezy jest aukcja na rzecz ciężko chorych dzieci. W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz 6-letniego Czarka Jaszczyka oraz 11-letniego Adriana Kłosa, którzy wymagają długotrwałego i kosztownego leczenia.

Głównym przedmiotem aukcji będą buty piłkarskie Roberta Lewandowskiego oraz pamiątkowe zdjęcia z jego autografami. W programie tegorocznej imprezy znalazły się występy lokalnych grup tanecznych i muzycznych oraz kabaretów (m.in. Jazzgot, Katarzyna Iwaniuk, Flesz, East Border Crew, Młode Lisy).

Wystąpią również reprezentacyjna orkiestra dęta z Brześcia, Angelina Pipper, wokalistka z Białorusi oraz akordeoniści z grupy Wostorg z Brześcia. Będzie można także usłyszeć znane i lubiane szlagiery muzyki rozrywkowej i filmowej w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, którzy przyjadą z programem ,,Od klasyki do rozrywki”.

O godz. 20 na scenie pojawią się finaliści programu „Must Be The Music – Tylko Muzyka” – zespół Raggafaya. Po nich muzyczne stery przejmie gwiazda wieczoru – Afromental. 30 minut po północy zacznie się dyskoteka z dj’em Fantomaszem.

Początek festynu o godz. 12. Wstęp wolny. (kp)  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna